Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa rozhodla pre lacné predlžovanie rias. Po čase to však veľmi oľutovala

Riasy.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Každá žena chce vyzerať krásne. Niektoré si potrpia aj na pekných, dlhých riasach. Dávajte si však pozor, kde a ako si ich dávate predlžovať. Táto žena doplatila na nízku cenu. 

Krásne, husté a obzvlášť dlhé riasy sú veľmi vyhľadávané ideály krásy. Dokážu nám ich predĺžiť v rôznych salónoch krásy. Medzi skutočné riasy zákazníka sú umiestnené jednotlivé umelé riasy, ktoré sú fixované špeciálnym lepidlom. Ak sa postup vykonáva profesionálne, výsledky môžu vyzerať skutočne očarujúco. Keď sa však urobí nedbalo, dôsledky sú niekedy viac než strašidelné.

Nedávno sa jedna zákazníčka objavila v salóne krásy v austrálskom meste Perth a požiadala o predĺženie rias kvôli párty, na ktorú sa chystala. Kozmetička si jej riasy pozorne pozrela zblízka. Boli rozdrvené na malé, smutné zväzky. Očné viečka boli sčervenané a zapálené.

Riasy.jpg
twitter.com

Ako opatrne uvoľňovala poškodené riasy, stala sa doslova nočná mora. Uvoľnili sa z viečok a rozpadli sa jej v rukách. „Jej prírodné riasy sú tak vážne poškodené zlým zaobchádzaním v jej bývalom salóne, že vypadli, akonáhle som sa ich dotkla a jej riasy sa nikdy nezotavia.“ Dôvodom bola nekvalitná práca za nízku cenu.

Kozmetička varuje všetky ženy, aby nezverovali svoje riasy niekomu, kto nie je dostatočne kvalifikovaný a informovaný ohľadom tejto metódy skrášlenia rias. Najlepšie je, ak si nájdeme o danom odborníkovi recenzie a odporúčania. Je tiež podozrivé, ak je táto metóda ponúkaná za podozrivo nízku cenu.

Riasy2.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. septembra 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: