Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena vyrába krásne spomienky na materstvo. Pupočnú šnúru pretvára do úžasných šperkov.

Avra 12 850x566.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Niet snáď krajšej spomienky na materstvo ako toto. Páčia sa vám tieto skvelé šperky? 

Mať dieťa je pre mnoho ľudí jedným z najviac rozhodujúcich momentov v živote. A samozrejme, že si chcú tento osobitý čas pripomínať. Väčšina ľudí to rieši prostredníctvom fotografií, videí alebo rôznych suvenírov. Ale jedna umelkyňa, mamička, začala vytvárať úplne nový spôsob, ako osláviť a spomínať na tehotenstvo, bábätko a materstvo. A robí to veľmi nezvyčajným a osobným spôsobom.

https://www.facebook.com/RUTH-AVRA-117021428338429/?&utm_source=LTcom
www.facebook.com

Umelkyňa a klenotníčka Ruth Avra vytvára strieborné prívesky, prstene, či náramky, ktoré obsahujú veľmi zvláštne spojenie medzi matkou a dieťaťom. A to doslova. Avra používa kúsky pupočnej šnúry svojich klientov ako základy jej šperkov. Šnúry zaslané tejto mamičke sú zasadené v striebre a úplne zachované pod vrstvou čírej živice. Z diaľky vyzerajú skoro ako tmavý jantárový alebo dokonca tmavý opálový kameň.A to nie je všetko. Avra používa vo svojich šperkoch tiež prvé vlásky detičiek.

https://www.facebook.com/RUTH-AVRA-117021428338429/?&utm_source=LTcom
www.facebook.com

Môže to znieť trochu šokujúco, ale pre Avru a jej klientov je to fyzický spôsob, ako si pamätať a osláviť výzvy a radosť z tehotenstva a materstva a silu, ktorú mamičky nosia všade.  „Ja jednoducho prijmem zostávajúci kus pupočnej šnúry a uchovám ju takým spôsobom, že si ju rodič môže udržať v blízkosti svojho srdca“, povedala Avra. Tieto prívesky majú tiež vyryté iniciály dieťaťa.

Robila napríklad aj šperk, v ktorom uchovala popol mŕtveho novorodenca. Aj to je spôsob, ako sa s takouto stratou dokážu rodičia lepšie vyrovnať. Pozrite si úžasné šperky od tejto nadanej umelkyne vo fotogalérii.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: