Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík dostal od otca kmeň stromu a pozrite sa, čo z neho vyrobil.

9c632929955f271ddb36b2dbbdba3ee1 800x600.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: imgur.com
reklama:
reklama:

Fantázii sa medze nekladú. Pozrite sa, čo mladík vyrobil z kmeňa stromu!

Keď prídete po celom dni uťahaný domov, čo by ste si tak dali? No pohár vínka nikdy nie je zlý. Stačí ho už len mať niekde po ruke a k tomu vám pomôže nápad mladíka, ktorý vyrobil parádny stojan na vína. A to len z kmeňa stromu, ktorý mu doniesol domov jeho otec.

Čo by ste vy vyrobili z takého kmeňa stromu?

C5f5708bae33a122e40e902affc25e78 800x600.jpg
imgur.comFoto: imgur.com

Všetko to začalo, keď mladíkovi otec doniesol domov kus kmeňa stromu. Ako ho uvidel, napadol mu skvelý nápad na jeho využitie. Dlho neváhal a dal sa do práce. S kladivom a dlátom najprv starostlivo oddelil kôru, takže odhalil krásne drevo pod ňou. Potom vyrezal kruhové otvory a pomocou dláta z nich vyrobil úložné miesta pre fľaše vína.

Lwuibsf.jpg
imgur.comFoto: imgur.com

Keď už boli otvory dosť široké aj hlboké, začal celý kmeň natierať lakom a olejom, aby bol dobre a dlho chránený. Nakoniec už stačí len počkať, kým zaschne a nachystať si fľaše vína, ktoré do tohto parádneho stojana neskôr naukladal.

Výsledkom je nádherný stojan na vína, ktorý je originál a v obchodoch by ste zaňho dali približne 300 eur. Perfektná práca, čo poviete? Pozrite si fotogalériu, kde uvidíte všetky kroky počas jeho práce.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 12. septembra 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: