Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena začala mať zdravotné problémy a tak si dala odstrániť implantáty. Čo v nich našli, ju šokovalo!

Zena.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Implantáty dodávajú ženám sebavedomie. Ale ste si vedomí, aké riziká prinášajú?

Anne bola dospievajúca modelka, ale čím bola staršia, všímala si, že jeden prsník bol väčší ako ten druhý. Vo veku 20 rokov sa rozhodla pre prsné implantáty. Milovala spôsob, akým mohla vyjadriť svoj výzor, ale to ešte nemala ani poňatia o nočnej more, ktorú zažije.

Mladá modelka sa rozhodla pre prsné implantáty.

Zena1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Do šiestich mesiacov od získania svojich prsných implantátov, Anne začala trpieť nevysvetliteľnými zdravotnými problémami. Začala mávať podivné bolesti hlavy, infekcie dýchacích ciest a bolestivé kĺby. Mala dokonca cysty na vaječníkoch.

Po šiestich mesiacoch začala mať žena zdravotné problémy.

Zena2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Anne bola totálne frustrovaná a vyčerpaná. Lekári nemali absolútne poňatia o príčine jej zdravotných problémov. Poslednou kvapkou bolo, keď Anne úplne stratila hlas. Jej manžel a deti boli zdesení a Anne sa bála, že zomrie.

O ženu sa báli už aj manžel a ich deti.

Zena3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom jedného dňa vyskúšala samovyšetrenie prsníkov a bola šokovaná, keď nemohla nájsť jeden implantát. Šla na mamograf a tam jej potvrdili, že jej ľavý prsný implantát praskol. Takže išla späť k lekárovi. Ale tentoraz nakoniec zistila, čo bolo príčinou jej bolestí a utrpenia. Lekári však povedali, že je až príliš ťažké tomu uveriť. Keď jej implantát vybrali, nielenže bol prasknutý, vraj na ňom bola aj riadna pleseň.

Hrôzostrašný zážitok s implantátmi!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 5. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: