Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žene spôsobovali prsné implantáty bolesti. Keď ich lekári vybrali, neverili vlastným očiam

Silikony.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každá žena chce vyzerať k svetu. Ale niekedy to netreba nechať zájsť až tak ďaleko. Táto žena takmer doplatila na prsné implantáty.

Hoci je cena prsných implantátov dosť vysoká, mnoho žien to neodradí a zveľadí si svoje poprsie. Hoci im to zaručene zdvihne sebavedomie, nesie to so sebou aj určité riziká. A o tom vie svoje aj táto žena, ktorá nemá so „silikónmi“ dobré skúsenosti.

Silikony.jpg
www.youtube.com

Ana Zigenhorn je žena z Floridy. Bola to zdravá matka dvoch detí. No z ničoho nič začala z neznámych dôvodov rapídne priberať a jej život sa čoskoro zmenil na peklo. Trpela bolesťami po celom tele a lekári neboli schopní odhaliť príčinu ochorenia.

Bola na návšteve u rôznych lekárov, ale žiadny odborník nevedel určiť, čo je príčinou choroby. Až kým Dr. Susan Kolb, autorka knihy o prsných implantátoch neupozornila na to, že zdravotný stav pacienta by mohli narušiť silikónové implantáty. A tak jej otvorili hrudník, kde našli pleseň na prsných implantátoch. Akonáhle boli odstránené, symptómy začali ustupovať. Lekárka odporúča pacientom, že implantáty by mali byť menené každých 8 až 15 rokov.

Pozri sa, ako vyzerali škodlivé implantáty.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. júna 2017Zdroj www.naturalhealingmagazine.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: