Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žene sa nepozdávali očká malej dcérky. Návšteva u doktora jej obavy potvrdila!

Foto.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Celkom zdravé dvojročné dievčatko začalo mať problémy. Pozrite sa, aká liečba mu pomohla!

Kristen a Clayton Greene nemali žiadny dôvod sa domnievať, že ich 2-ročná Kara nebolo šťastné a zdravé dievčatko. Potom sa ale jej oči začali bizarne pohybovať. Kristen mala strach. Nemala tušenie, čo sa deje s Karou. „Jej pohyby očí boli absolútne nevyspytateľné a bolo to naozaj desivé,“ povedala Kristen pre CBS.

Kristen sa nepozdávali oči dcérky, tušila, že niečo s ňou nie je v poriadku.

Oci.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom sa Karin stav ešte zhoršil. Jej paže ostali ochabnuté a nemohla udržať hlavu. Chodila okolo zhrbená na nestabilných nohách. Kristen a Clayton sa báli. Potom prišla zdrvujúca správa. Lekári sa domnievali, že by mohla mať nádor na mozgu. Ale neskôr bola Kare diagnostikovaná autoimunitná porucha.

Dievčatku sa stav zhoršil, bolo ochabnuté a nevedelo udržať hlavičku.

Malatna.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Za použitia novej technológie, doktor Shashi sa lepšie pozrel na Karinu DNA. Zistil vzácnu genetickú mutáciu, ktorá zabránila absorbovaniu niektorých vitamínov. Doktor Shashi bol nadšený správou, že to nebola rakovina, ale autoimunitné ochorenie. „Bol som tak nadšený, chcel som sa vrhnúť do tej miestnosti a povedať im: Máme liečbu pre vašu dcéru.“

Keď zistili správnu diagnózu, nasadili liečbu a po pár týždňoch bolo z Kary opäť krásne, milé, usmievavé a hlavne zdravé dievčatko.

Hra sa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A aká bola tá najvhodnejšia liečba? Vysoké dávky vitamínu B2. Tak jednoduché. Kristen a Clayton tomu nemohli uveriť. Počas niekoľkých týždňov bola Kara opäť zdravá.

Mamičkine obavy sa naplnili, no našťastie všetko dobre dopadlo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 14. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: