Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy sú ochotné pre krásu podstúpiť aj toto! Poznáte túto desivo vyzerajúcu procedúru?

Da.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektoré ženy sú schopné pre krásu si poriadne vytrpieť a sú ochotné podstúpiť najrôznejšie skrášľovacie procedúry. Napríklad aj takúto terapiu oxidom uhličitým, ktorá ich má zbaviť tmavých kruhov pod očami.

Krátko potom, čo sa toto video objavilo na Instagrame, sa začalo šíriť po celom internete. Video zachytáva estetický zákrok, počas ktorého si žena necháva vpichnúť oxid uhličitý pod kožu v okolí očí. No a hoci vraj tento zákrok nie je bolestivý, vyzerá poriadne desivo.

Počas zákroku je žene pod kožu vpichnutý tento plyn, ktorý spôsobí, že sa okolie očí poriadne nadvihne ako balón. Potom, ako je oxid uhličitý vpichnutý pod kožu, sa postupne vstrebe do tela.

✅ علاج الهالات السوداء ✅ بعيادة الفنطاس كلينك @alfintasclinic جلدية…ليزر…اسنان الفنطاس- قطعة ٣ شارع عبدالله الحمدان – عمارة بدرية الطابق الثاني ☎️Tel:23908028 ?whatsapp: 96971313 _________________________________ #عيادات_الكويت #كاربوكسي #كربون #حقن_الكربون #علاج_الهالات #حقن_الهالات #الهالات_السوداء #علاج_البشرة #طبيبي #جلدية #دليل_العيادات #كويتيات #ليزر #تجميل #عروض_العيادات #فيلر #بوتكس #kuwait #instagramq8 #carboxy #carboxytherapy #kuwaitdoctors #q8clinic #undereyecircles #darkcircles #beauty #beautyvideos #instakuwait #medicalvideos #dermatology

A video posted by InstaBeauty Q8 (@instabeautyq8) on

Tento zákrok vraj spôsobuje to, že sa v danej oblasti zvýši obsah kyslíka, vďaka ktorému bude pleť vyzerať sviežejšie a živšie. Jazvy okolo očí, vrásky či tmavé kruhy pod očami by mali vymiznúť a ženy by mali vyzerať mladšie.

Tento nechirurgický a poriadne nepríjemne vyzerajúci zákrok stojí okolo sto až dvesto eur a je účinný po dobu šiestich mesiacov. No čo, dali by ste sa na to?

Eeeeek? & yet I still looked up more videos on it cus i was curious lol #carboxytherapy

A video posted by Isabel Soto (@isabel.soto) on

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. júna 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: