Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zlodej jej v potravinách ukradol peňaženku. Ona ho prichytila a dala mu možnosť, ktorá ho dojala.

Many different drink bottles on supermarket shelves blurred background
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Jednou z najnesebeckejších vecí, aké môžeme v živote spraviť, je odpustiť niekomu, kto nám nejakým spôsobom ublížil. Hoci to nie je ľahké…

Jessica Eaves z Oklahomy, ktorá je matkou štyroch detí, dokázala urobiť to, čo by dokázal len málokto z nás. Keď bola na nákupe v potravinách, zrazu si všimla, že jej zmizla peňaženka. Hneď jej bolo jasné, kto jej ju vzal, a tak nezaváhala a rozhodla sa konfrontovať zlodeja. No a možnosť, ktorú mu dala, ho rozplakala.

Keď si všimla, že jej chýba peňaženka, uvedomila si, že len pred chvíľkou sa na ňu tlačil nejaký chlapík. Rozhodla sa ho nájsť a prešla uličkami v obchode, no a v jednej z nich naňho natrafila.

https://www.facebook.com/jeaves01/photos
www.facebook.com

Oslovila ho a dala mu na výber dve možnosti. Buď jej peňaženku vráti a ona mu nielen odpustí, ale mu zaplatí nákup, alebo zavolá políciu. Zahanbený muž jej peňaženku vrátil a rozplakal sa, keď ho Jessica vzala k pokladni a zaplatila za jeho nákup – mlieko, chlieb a syr. Ospravedlnil sa jej a vysvetlil jej, že nemá dosť peňazí na to, aby mohol uživiť svoje deti.

Keď spolu vychádzali z obchodu, muž povedal: „Na toto nikdy nezabudnem. Hanbím sa a je mi to ľúto.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. novembra 2016Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: