Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zuzana Belohorcová po rozbehnutí biznisu na Miami: Robí chyžnú vo vlastnej rezidencii, ktorú prenajíma

Zuzana Belohorcová
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zuzana Belohorcová sa stará o to, aby sa hostia cítili u nich ako vo vatičke. Foto: Instagram Z.B. Foto: archív Z.B.
reklama:
reklama:

Nedôveruje miestnym upratovačkám. Zuzana Belohorcová rozbehla s manželom Vlastom Hájekom biznis a prenajímajú rezidenciu. Žiadnu pani na upratovanie si však nezabezpečili a všetko čo sa týka starostlivosti o čistotu a fungovanie, sa rozhodla robiť sama.

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová bola doteraz typickou mamičkou na materskej. Naplno sa venovala deťom, rodine a sebe. Už v minulosti sa vyjadrila, že je pre ňu najdôležitejšie a nehľadá si zamestnanie. Jej manžel Vlasta Hájek má úspešný biznis a tak majú priestor nato, aby Zuzana bola doma. Keď však rozbehli prenajímanie nehnuteľnosti v srdci South beach, Zuzana sa rozhodla udržiavať ju sama. Apartmánový dom jej podľa vlastných slov dá niekedy zabrať, ale je spokojná a má istotu, že sa pred hosťami nebude musieť hanbiť. „Prečo som sa tak rozhodla? Upratovačky tu na Miami, nie sú také zbehlé ako na Slovensku,“ podelila sa o svoj názor Belohorcová na svojom Instagrame.

30891731201940805pm__121.jpg
Apartmány sú plne zariadené, každý má kúpeľňu a kuchynku.Foto: scuderiaboys.com

Nehnuteľnosť si dvojica zadovážila už pred časom, no chvíľku trvalo, kým ju začali aj prenajímať. Rezidencia má 4 apartmány a celkovo v nej vedia ubytovať 15 ľudí. Okrem toho sa tu nachádza veľká terasa, časť na grilovanie, oddychovanie, vírivku. Starostlivosť o toto všetko nie je jednoduchá. Keď si zoberieme, že manželia sa chvália plnou obsadenosťou, Zuzana musí dať do poriadku rezidenciu po každej návšteve.

30891731201940857pm__77.jpg
Rezidencia pozostáva zo štyroch apartmánov.Foto: scuderiaboys.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor silviakadasDátum 17. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: