Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zvláštne motívy vrážd 1. časť. Nepovedal mu „ďakujem“, tak ho rozsekal sekerou

Hooded man in mask with a knife
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com

Bez ohľadu na to, aký odporný je nejaký zločin, vždy sa nájde nejaké „ospravedlnenie“. Napríklad: „Hlasy mi povedali, aby som zabil všetky prostitútky.“, „On spal s mojou ženou.“ Či „Urobil som to v mene Boha.“. Nie je málo novinových titulkov s takouto obhajobou. Ale čas od času sa vynorí vrah celý od krvi s tak zvláštnymi dôvodmi, že spoločnosť ostáva šokovaná.

NAJVERNEJŠÍ FANÚŠIK

Ako ďaleko ste schopný zájsť, aby ste videli naživo obľúbeného speváka na koncerte? V roku 2011 39-ročný Robert Lyons dobodal svoju matku, s ktorou býval, na smrť, keď mu odmietla pomôcť dostať Skybox vstupenky na koncert Avril Lavigne v jeho rodnom Chicagu. V rámci svojho zbesilého útoku Robert zabil 61-ročnú ženu tým, že ju udieral fľašou od šampanského (v niektorých správach to bola fľaša koňaku) a potom ju nožom bodol deväťkrát do chrbta. Útok bol vraj tak násilný, že ostrie noža sa zlomilo v chrbte úbohej ženy a Robert si musel vziať druhý nôž. Jeho šialenstvo sa tým ale neskončilo. Robert hodil na telo prípravky na čistenie odtokov, aby jej telo znehodnotil. Po tom išiel nakupovať. Polícia ho zatkla v miestnej reštaurácii Hooters. Bol usvedčený a odsúdený na 40 rokov.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#bottle killer/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com killer/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank

DOBRÁ VÝCHOVA

Všetci by sme mali prosiť a ďakovať častejšie. Povedať ďakujem šoférovi autobusu, keď nás dovezie do cieľa, pridať prosím na koniec vety, keď kupujete v bare drinky. Poďakovať zo srdca priateľovi, či milovanej osobe, keď špeciálne pre nás navarí výbornú večeru. V roku 2003 36-ročný Fergus Glen uvaril večeru pre svojho mladšieho brata Craiga. 33-ročný Craig šťastne a s chuťou zjedol všetko pripravené jedlo bez slova vďaky. To rozzúrilo pyšného kuchára. Fergus rozsekal svojho brata sekerou na smrť. Neskôr povedal: „Nahneval ma a spravil som to. Nie som na to hrdý, ale spravil som to.“ Medzi bratmi už pred tým boli spory, dokonca došlo aj k pästnému súboju, ale práve nedostatok slušnosti dohnal Fergusak vražde.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#kill with ax/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com with ax/f=CPIHVX/s=DynamicRank

VRAŽDIACE MANŽELKY

Úspešný podnikateľ Uroko Onoja si vzal svoju najmladšiu ženu, keď jeho predošlých už päť stratilo nervy a požadovali od neho, aby ukojil aj ich sexuálne potreby. Niekto si povie, že to je úžasná vec- mať sex s piatimi manželkami, ale pre podnikateľa to tak nebolo. Samopašné a nadržané dámy donútili manžela k sexu pod hrozbou, držali nad ním palice a nože a prinútili ho mať styk so všetkými naraz. Po niekoľkých kolách, kedy bola na rade predposledná manželka, zážitok skončil. Uroko sa zrútil a zomrel, pravdepodobne na zástavu srdca spôsobenú vyčerpaním a šokom. Podľa správ bol „znásilnený k smrti“. A motív? Žiarlivosť. Prípad je zvláštny tým, že to bola kolektívna žiarlivosť jeho manželiek.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#sex kill/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com kill/f=CPIHVX/s=DynamicRank

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 9. novembra 2016Zdroj listverse.com
K téme