Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 najčastejších chýb, ktoré robíte pri nosení vašej spodnej bielizne

reklama:
reklama:

Každý nosí spodnú bielizeň a skoro každá žena používa (aspoň raz za čas) podprsenku. Každá ju nosíte svojím spôsobom, ktorí ste si privlastnili počas života, ale nie všetky spôsoby nosenia spodnej bielizne sú správne. Každý robí isté chyby, či už je to nesprávna veľkosť, zlá farba či iné drobné chybičky krásy. Pomocou týchto rád a tipov už budete vždy vyberať len tú správnu spodnú bielizeň v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne, a samozrejme vyzerať krásne.

Správna veľkosť

Mnoho obchodov vám ponúka možnosť skúšky podprsenky ešte pred jej kúpou. Neváhajte a vyskúšajte si ju, správna veľkosť podprsenky robí zázraky.

Na ostro

Spodná bielizeň by ste mali nosiť hlavne počas dňa. Zvyčajne má aj tú funkciu, aby sa vám intímne partie neotieral o drsné nohavice.

Zapnite si ju

Podprsenky, ktoré sa zapínajú vpredu, sú pohodlnejšie. Vyskúšajte ich, zapínajú sa lepšie a budete sa v nich cítiť určite skvele.

Ramienka

Pokiaľ máte na sebe tielko, nedávajte si na seba podprsenku s ramienkami. Povedzme si pravdu, nevyzerá to najlepšie, existujú aj podprsenky bez ramienok.

Viditeľnosť

Bez ohľadu na to, aká je vaša podprsenka krásna, nikto ju nechce vidieť cez vaše presvitajúce tričko.

ĎALŠÍCH 5 NA DRUHEJ STRANE ➡

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. októbra 2018
reklama:
reklama:
reklama: