10 prekvapivých vecí, ktoré muži považujú na ženách za atraktívne

Zdieľať
Zeny 3.jpg
ilustračné: pixabay.com, thinkstockphotos.com

Mnoho žien si myslí, že musia byť upravené a vyzerať tip-top, aby boli pre ostatných príťažlivé. Pritom to, čo majú muži na ženách radi ,nie je bezchybné telo, sexi spodná bielizeň či dokonalý mejkap. Pozrite si zoznam prekvapivých vecí, ktoré mužov priťahujú.

Ranné naťahovanie sa

Samozrejme, že muži majú radi krátke sukne a vysoké podpätky, ale pozorovanie ženy v jej domácom prostredí môže byť ešte zvodnejšie. Muži majú radi, keď sa ženy po prebudení naťahujú, toto mini cvičenie sa im páči, lebo ženy sú vtedy bezbranné a zraniteľné. Prosto na zjedenie.

Vstávanie, naťahovanie sa, posteľ, žena
ilustračné: thinkstockphotos.com

Rozstrapatené vlasy

Môžete minúť množstvo peňazí na to, aby vaše vlasy vyzerali uhladene, ale muži majú radšej, keď ženy nosia vlasy v ich prirodzenom stave. Neupravené vlasy údajne priťahujú mužov viac ako perfektne upravené lokne.

žena, rozcuchané vlasy
ilustračné: pixabay.com

Žiaden mejkap

Väčšina mužov má rada prirodzenosť. Veľmi jemný alebo najlepšie žiaden mejkap zapôsobí lepšie ako prehnaná „fasáda“.

žena, líčenie
ilustračné: pixabay.com

Zaoblené bruško

Podľa všeobecného presvedčenia majú muži na ženách radi ploché brucho, má to však ďaleko od pravdy. Ženy s mäkkým a zaobleným bruškom sú pre mužov príťažlivejšie. Ako povedala jedna z najpríťažlivejších žien všetkých čias Marilyn Monroe, „žena bez bruška je ako dom bez balkóna“. A my s ňou musíme súhlasiť.

žena, postava
ilustračné: pixabay.com

Vrásky

Vrásky trápia viac ženy ako mužov. Väčšina mužov považuje pár vrások na ženskej tvári za veľmi atraktívne. Vrásky sú predsa dôkazom skúseností, zrelosti a múdrosti.

žena, zrkadlo, vrásky
ilustračné: thinkstockphotos.com

Zdravá chuť do jedla

Ženy, ktoré majú prílišné obavy o svoju stravu, mužov zväčša nepriťahujú. Mať zdravú chuť do jedla a nebáť sa jesť všetko, čo chcete, znamená, že ste sebaisté. Takéto ženy si získavajú dôveru mužov veľmi rýchlo. Pamätajte však na to, že extrémy sú nebezpečné. Na prvom rande jedzte, ale nie príliš.

Jedlo, žena
ilustračné: pixabay.com

Okuliare

Nosenie okuliarov počas puberty môže byť utrpenie, v dospelosti tento doplnok vytvára úplne opačný efekt. Ženy, ktoré nosia okuliare, si muži všimnú viac ako tie, ktoré ich nemajú. Žena môže v okuliaroch pôsobiť buď bezbranne, alebo, naopak, sebavedomo a nezávisle.

žena, okuliare
ilustračné: pixabay.com

Neopálené časti po bikinách

Ženy sa často rozčuľujú, keď vidia na svojom tele neopálené časti. Je to pritom vec, ktorá ostatných vôbec netrápi. V skutočnosti považuje väčšina mužov ostrý kontrast medzi opálenou a neopálenou kožou za celkom sexi.

Opaľovanie sa, žena
ilustračné: pixabay.com

Maxi sukne

Dlhé sukne nevyzerajú o nič menej sexi ako ich mini náprotivky. Maxi sukne pôsobia tajomnejšie. Hoci váš partner už vaše nohy videl miliónkrát, keď si oblečiete maxisukňu, zobudí sa jeho predstavivosť.

žena, maxisukňa
ilustračné: pixabay.com

Bosé nohy

Drvivá väčšina mužov považuje bosé ženské nohy za neuveriteľne sexi. Napriek tomu, že už dávno pominuli časy, keď muži mali možnosť vidieť ženské nohy až po svadbe, sú touto časťou ženského tela priťahovaní.

Nohy, posteľ
ilustračné: pixabay.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom