Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

12-ročné dievčatko pomohlo na svet svojmu bratovi. Ľudia sú z toho pobúrení

Porod 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Dievčatko zaujalo svet po tom, ako pomohlo na svet svojmu bratovi. Nie všetci to však považujú za vhodné.

Keď sa 12-ročná Jace Dellapena Brandon z amerického štátu Mississippi dozvedela, že jej matka je tehotná, veľmi sa z toho tešila. Nevedela sa už dočkať, kedy privíta v rodine svojho malého brata. Dokonca trvala na tom, že chce byť na pôrodnej sále pri pôrode.

Dievca 2.jpg
www.facebook.com

Prišiel deň „D“ a začal pôrod. Jace prišla s mamičkou do sály. Ale pôrodné kreslo, na ktorom žena rodila bolo tak vysoké, že Jace nič nevidela. Dievčatko sa rozplakalo. Lekár však reagoval pokojne. Povedal jej: „Daj si vhodné šaty a rukavice, a potom mi pomôžeš priviesť dieťa na svet.“

Dievca 3.jpg
www.facebook.com

Jace nemohla uveriť tomu, čo počuje. Ale doktor povedal, že svoje slová myslí úplne vážne. Po tom, ako si Jace obliekla vhodný odev, pomohla lekárovi ako skutočný profesionál a jej malý brat bol onedlho na svete.

Jej matka Dede nemala žiadny problém s tým, že jej dcéra sa zúčastnila takto priamo narodenia jej brata. Jace bola naozaj ohromená a správala sa statočne. Keď jej brat bol bezpečne vonku, dokonca jej dovolili prestrihnúť pupočnú šnúru.

Porod.jpg
twitter.com

Rodičia sú veľmi hrdí na Jace, ktorá už teraz ukazuje potenciál stať sa najlepšou veľkou sestrou, akú by malý chlapec mohol mať. „Ak bude starší, budem mu hovoriť, že som mu pomohla dostať sa na svet. Nemôžem sa toho dočkať“. Títo dvaja budú určite skvelý tím.

Veľa ľudí však z tejto situácie zostalo zhrozených. Myslia si totiž, že tak malé dieťa by nemalo byť svedkom pôrodu. Vraj to nie je vhodné. A čo si o tom myslíte vy?

Surodenci.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. júna 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: