Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto výnimočné 8-ročné dievčatko dostáva množstvo ponúk modelingových agentúr

Dievca.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každý je niečím výnimočný. A toto dievčatko tiež. Je to vidieť hneď na prvý pohľad. 

Nariyana je 8-ročné dievčatko. Dostáva množstvo ponúk od modelingových agentúr. Je totiž jedinečná a svojou porcelánovou pleťou, bielymi blond vlasmi a modrými očami očarí každého. Dievčatko pochádza zo Sibíri a narodilo sa s albinizmom. Nedostatok pigmentu spôsobil, že dostala prezývku „Snehulienka“.

Dievca1.jpg
Foto: www.imgur.com

Vzhľadom na jej výnimočnosť sa o ňu zaujímajú rôzne modelingové agentúry a dostáva od nich množstvo ponúk. Avšak, jej mama Elena je zásadne proti. Nechce, aby jej malé dievčatko začalo v tak mladom veku s modelingom, hoci je výnimočná.

Dievca2.jpg
Foto: www.imgur.com

„Ja nechcem, aby to robila. Keď bude staršia, sama sa rozhodne, čím chce byť,“ povedala jej matka. Ešte je mladá a radšej dáva prednosť tancu a kresleniu.

Dievca3.jpg
Foto: www.imgur.com

Fotograf Vadim Rufov mal tú česť urobiť jej pár záberov, no viac matka nedovolila. Žiadny modeling teraz neprichádza do úvahy. Treba však uznať, že dievčatko je nádherné a jedinečné aj napriek albinizmu. Určite o nej budeme ešte v budúcnosti počuť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. mája 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: