Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

13 inšpirujúcich fotografií, ktoré vás presvedčia, že musíme urobiť svet lepším miestom

3161305 wipetears 1467683661 650 e9d8c22d88 1470403946.jpg
14
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.reddit.com
reklama:
reklama:

Je dosť ľahké nariekať na náš osud a byť smutný kvôli nespravodlivosti tohto sveta. Vynaložíme oveľa viac úsilia ako vidieť dobro v ľuďoch, ktorí vykonávajú dobré skutky, a ukazujú ostatným správnu cestu. Ale aj tie najmenšie lúče svetla môžu ľudí inšpirovať a presvedčiť ich, že svet treba urobiť naozaj lepším miestom.

Niekedy si človek ani neuvedomí, aké zlo spáchal, a pritom to môže byť len maličkosť. Častkokrát nám práve deti dokážu otvoriť oči a začneme sa na svet pozerať inak, než sme zvyknutí. Ich maličkosť, ich dobré skutky, milé a pravdivé slová, toto všetko nás dokáže rozhýbať a donútiť vnímať svet taký, aký naozaj je. Nájsť aj v tých horších veciach niečo dobré. Pomôcť inému, keď je to v našich silách a podobne.

Pozrite si 13 inšpirujúcich fotografií, ktoré nás prinútia sa minimálne zamyslieť nad tým, že život by sme skutočne mali urobiť tým lepším miestom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. decembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: