Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia sa mu smiali, čo to vymyslel za „bariéru“. No keď prišla povodeň, všetci len závideli.

Screen shot 2016 08 21 at 11.41.11.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na prvý pohľad to každému prišlo smiešne. No stačila jedna povodeň a ľudia hneď zmenili svoj názor.

Randy Wagner z Texasu je skutočne hlavička. Všetci verili, že je blázon, až do chvíle, kedy sa spustil riadny dážď. Minul síce 8300 dolárov, ale za to sa mu podarilo zachrániť svoj dom pred strašnou povodňou. Okolo svojho domu totiž vytvoril tzv. „Aqua Dam“, ktorý je naplnený vodou, aby vytvoril protipovodňové zábrany.

Všetci sa mu smiali, no potom to prišlo.

Dom 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jedného dňa prišiel veľký dážď, ktorý vopred predpovedali médiá. Chlapík sa ale dobre pripravil, keď si vytvoril okolo domu bariéru. Ako voda stúpala jeho dom bol stále v bezpečí, na rozdiel od jeho susedov, ktorí museli zo svojich domovov odísť. Najprv sa mi smiali, no teraz sú všetci ohromení.

Skvelý nápad.

Domm.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Randy objavil na internete tzv. „AquaDam“ a neváhal ani sekundu a išiel ho kúpiť. A tak išiel do Louisiany a kúpil „AquaDam“, ktorý nainštaloval pomocou ďalších dvoch kamarátov. „Bol som pre všetkých blázon. Všetci sa mi len smiali. Ale dnes sú naozaj ohromení s týmto „AquaDamom„, povedal Wagner. „8300 dolárov je pre mňa malá investícia v dome, keď si predstavím, že by som mal dať do opráv po povodni 150 000 dolárov“, povedal.

Perfektný nápad muža, ktorý mu zachránil dom pred povodňou!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. augusta 2016Zdroj www.anonews.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: