Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

19-ročné dievča si chcelo zväčšiť pery. No zvolila ten najhorší spôsob, aký mohla

Pery.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Mať veľké pery nie je v dnešnej dobe nič výnimočné. Existujú bezpečné spôsoby, ako to dosiahnuť, s ktorými vám pomôžu profesionáli. Ak však skúsite experimentovať, môžete dopadnúť ako toto dievča na fotografii.

Už dlho koluje svetom mýtus, že pery si ľahko zväčšíme pomocou vysávača. To sa vám môže síce podariť, ale výsledky budú katastrofálne a určite si nechcete ničiť zdravie takýmito hlúposťami. No ešte stále sa nájde „odvážlivec“, ktorý to rád vyskúša.

Podľa tohto videa to vyskúšala aj mladá Ruska!

Toto 19-ročné dievča z Ruska si podľa videa na youtube zväčšila svoje pery, no krátko na to to veľmi oľutovala. Chcela v jeden večer zapôsobiť na párty a tak zapla vysávač a vopchala si pery do hadice, aby sa jej zväčšili. Najprv si myslela, že to bude super, no asi po jednej – dvoch minútach zacítila obrovskú bolesť.

Vypla vysávač a začala plakať od bolesti. Musela urýchlene vyhľadať lekársku pomoc. Našťastie, lekári mali pre ňu dobré správy. Nehrozilo jej žiadne trvalé poškodenie. Teraz zverejnila fotografiu svojich pier na Instagrame a varuje všetky ostatné dievčatá, aby to nerobili.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. februára 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: