Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ďalší šialený trend, tentokrát z Ázie. Ženy si nechávajú svoje pery zmenšovať

0107.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Trendy prichádzajú a odchádzajú ako ročné obdobia. Môžeme ich vidieť hlavne na sociálnych sieťach, ktorým vládne Instagram. Je plný fotiek, na ktorých si tentoraz ženy nechávajú zmenšovať svoje pery.

Podľa Americkej spoločnosti plastických chirurgov sa zvýšili požiadavky na úpravu pier o neuveriteľných 50 percent len ​​za posledných 16 rokov. Ukázalo sa však, že nie všetci na svete túžia po veľkých plných perách. Niektoré kultúry robia presný opak.

Trendová webová stránka krásy NewBeauty poznamenala, že Instagram zahltil nový trend v úprave pier. Mladí ľudia v rôznych častiach sveta sa ich totiž rozhodli zmenšiť. Napriek tomu, že v Spojených štátoch pokračuje nárast zväčšovania pier, rastúca popularita v Ázii sa teraz zameriava na ich zmenšovanie.

Ázijskí muži a ženy zvyčajne dávajú prednosť kaukazským tvárovým črtám, medzi ktoré patria užšie lícne kosti, hlbšie očné dutiny a tenšie pery. Väčšina injekcií je pri zväčšovaní pier dočasná a po uplynutí jedného roka vyžaduje opätovnú aplikáciu. Zmenšenie pier je však trvalé a môže byť dokonca oveľa drahšie.

Postup môže trvať od 15 do 30 minút a zvyčajne sa vyžaduje, aby bol pacient pod lokálnou anestéziou. Prvotné následky zmenšovania pier nie sú také jednoduché, pretože stehy musia zostať na svojom mieste minimálne jeden týždeň. Prirodzene sa rozpúšťajú alebo sa musia manuálne odstrániť. Pacientom po operácii sa odporúča, aby konzumovali mäkkú stravu, kým opuch neustúpi, čo môže trvať niekoľko dní, až jeden týždeň.

Operácia na redukciu pier sa môže pohybovať v priemere od 1000 do 3000 dolárov. Ale miesta ako New York City môžu účtovať približne 7000 dolárov. Táto cenová ponuka však ľudí neodrádza.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. mája 2017Zdroj www.providr.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: