Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 desivé prípady zmiznutia, spojené s UFO a mimozemským životom

Zmiznutiaufo3 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Neidentifikovateľné lietajúce objekty, v skratke UFO, boli pozorované už od nášho vzniku. Napriek tomu, že ide o jednoduché plavidlá, ktoré nevieme identifikovať, sa neustále spájajú s mimozemšťanmi, ktorí sa nás rozhodli navštíviť z ďalekého vesmíru. Spozorovanie neznámych objektov však naberá úplne iný rozmer, keď sa s ním spája smrť či zmiznutie ľudskej osoby. V tomto článku vám prinášame 3 desivé zmiznutia a úmrtia, ktoré sa spájajú s UFO. Nasledujúce príbehy možno znejú neuveriteľne, no môžeme s istotou povedať, že spomínané osoby naozaj záhadne zmizli a zomreli!

1. Kapitán Thomas Mantell

V januári 1948 riadiaca veža v Golden Army Airfield spozorovala v blízkosti Madisonville Kentucky na oblohe neobvyklý objekt. Onedlho dostali hlásenia aj od diaľničnej kontroly, ktorá na oblohe videla okrúhly objekt s priemerom 70-90 metrov. V rovnakom čase boli v blízkosti štyri f51 D Mustang lietadlá, vedené kapitánom Thomasom Mantellom.

Zmiznutiaufo2.jpg
www.flickr.comN04/2901837315

Piloti dostali rozkaz, aby objekt prenasledovali. Traja piloti sa postupne od letky odpojili z rôznych dôvodov, ako bol nedostatok paliva a dezorientácia. Vo vzduchu zostal iba kapitán Mantell, ktorý stúpol do výšky 4,5 kilometra. Kapitán riadiacej veži ohlásil, že má záhadný objekt na dohľad a stúpa ďalej. Krátko na to zahlásil, že sa k objektu približuje, no bohužiaľ to bola jeho posledná správa.
Vzhľadom na obrovskú výšku a nedostatok kyslíku Mantell omdlel a zrútil sa k zemi. Jestvujú však tvrdenia, že Mantellovo lietadlo bolo v skutočnosti zostrelené lietajúcim objektom.

2. Todd Sees

V roku 2002 sa 39-ročný Todd Sees vybral pozorovať jelene. Pred odchodom svoju ženu ubezpečil, že sa do obedu vráti. Avšak Todd náhle zmizol. Po dôkladnom pátraní bolo jeho telo nájdené na druhý deň. Sees ležal v krovinách iba v boxerkách a na tvári mal hrôzostrašný výraz plný zdesenia.

Čudné však na tom bolo to, že na identifikáciu tela nebol zavolaný žiaden z rodinných príslušníkov a Toddove telo bolo odstránene bez prítomnosti ohliadača mŕtvol. Po vykonanej pitve sa zistilo, že Todd neutrpel žiadne vnútorné ani vonkajšie zranenia. Toddove telo bolo rodine vrátené v truhle, no rodina bola varovaná, aby truhlu za žiadnych okolností neotvárala. Svojho otca teda pochovali bez toho, aby ho vôbec videli.

Zmiznutiaufo.jpg
www.flickr.comN04/2901837315

Prípad je priam nasiaknutý podozrivými a záhadnými okolnosťami. Napriek tomu, že bolo okolie domu dôkladne preskúmané, bolo telo nájdené na jeho vlastnom pozemku až na druhý deň. Bolo telo premiestnené na pozemok až neskôr? Bolo do prípadu zapojené FBI? Rodina, ale aj mnoho ďalších ľudí má plno otázok, na ktoré odpoveď už pravdepodobne nikdy nenájdu. Čo si o tom myslíte vy?

3. Joao Prestes Filho

V roku 1946 sa brazílsky rybár Joao Prestes Filho vracal domov po celodennej rybačke. Celá jeho rodina však bola na miestnom festivale. Dom zostal zamknutý, no Joaovi sa podarilo preliezť cez otvorené okno. Len čo vstúpil do domu, pohltil ho čudný pocit. Akoby ho niečo sledovalo. Keď sa otočil k oknu, zasiahol ho horúci červený lúč, ktorý vychádzal zo žiarivého objektu na oblohe.

Filho si inštinktívne zakryl tvár rukami a od pálčivej bolesti padol na kolená. V panike sa mu podarilo vyskočiť z domu, hľadajúc pomoc na ulici. Na miesto dorazila polícia a Filho im celý incident podrobne popísal. Nikoho však z útoku neobvinil, pretože bol presvedčený, že agresor nepochádzal z nášho sveta. Filhove telo bolo doslova zmrzačené. Jeho pokožka vyzerala, akoby bola uvarená.

Ufo 1951536_640.jpg
pixabay.com

Polícia sa muža snažila zachrániť, preto ho príslušníci zaviezli do nemocnice. Lekári nevedeli pochopiť, čo mohlo Filhovi spôsobiť takéto zranenia. Nedokázali mu pomôcť. Po chvíľke sa mužov stav začal zhoršovať, jeho telo sa začalo rozkladať zaživa, kusy mäsa odpadávali od kostí. Jeho šaty a vlasy však zostali nepoškodené. Napriek všetkému Filho nepociťoval žiadnu bolesť a rozprával sa s prítomnými osobami až kým neskonal.

Filhova smrť je jednou z najdesivejších záhad 20. storočia a dodnes netušíme, čo mohlo jeho telo doslova roztopiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 1. júna 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: