Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Záhadné zvuky nad kanadským mestom

Zahadnezvukytitulna1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Už niekoľko rokov sa na Youtube a rôznych iných internetových platformách objavujú mnohé a mnohé videá, natáčané v rôznych kútoch sveta, ktoré zachytávajú veľmi divné (a mohli by sme povedať, že aj desivé) zvuky.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=FHi6LjKuNl4
Foto: www.imgur.com

V niektorých prípadoch sa tieto zvuky dajú racionálne vysvetliť, či už ako lietadlá, prelietavajúce na oblohe, alebo rôzne prírodné javy. V mnohých z týchto prípadov sú však bezmocní aj skutoční odborníci. Kanadským mestom Terrace v provincii Britská Kolumbia sa otriasol silný a prenikavý zvuk „kovového“ charakteru, ktorého pôvod je neznámy. Jednej z miestnych obyvateliek sa tento zvuk podarilo zachytiť na videu.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=FHi6LjKuNl4
Foto: www.imgur.com

Tento prípad však nebol vôbec prvý, stalo sa tak už niekoľkokrát a niektorým obyvateľom sa údajne až natriasali okná. Existuje viacero teórii, čo môže byť za týmto zvukom. Niektorí to pripisujú biblickej apokalypse, iní zase UFO či rôznym tajným vládnym experimentom. Špecialisti z univerzity v provincii Saskatchewan hovoria o elektromagnetickom jave, spôsobovanom polárnou žiarou. Ľuďom sa však táto teória nepozdáva a preto za tým hľadajú iné, paranormálne vysvetlenie. Čo si o tom myslíte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 21. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: