Video: Na mužov pozemok zavítal nezvaný hosť - mimozemšťan!

Zdieľať
Videomimozemstanzadomomtitulna.jpg

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?v=mfwZX415YrI

Muž, ktorý je na Youtube známy pod prezývkou ThePolishedKnob, vlastným menom Alex, sa so svetom podelil už o niekoľko videí, ktoré zachytávajú niečo naozaj podivné. Podľa jeho vlastných slov ho už dlhú dobu obťažuje tvor, ktorý sa zakráda vo vysokej tráve za jeho domom.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D9%84%D8%A8%D9%8A%D8%A8%D8%AB%D8%A8%D9%82%D9%82.jpg

Na spomínaných videách Alex zachytil mnohokrát nejasné zábery, na ktorých sa však nachádza malá bytosť, humanoid, pripomínajúci stereotyp mimozemšťana (malých sivých mužíčkov). Alex tvrdí, že tento tvor niekedy v ruke drží neznámy predmet, ktorý vyzerá ako laser a ktorým občas svieti na dom. Za akým účelom?

Https://www.youtube.com/watch?v=P1AP5xQ3PdE

V Alexovom dome sa taktiež odohrávajú nevysvetliteľné javy, ako rôzne výpadky elektriny a svetiel. Tie sú pri pozorovaní UFO pomerne časté. Naozaj môže ísť o skutočného mimozemského tvora, ktorý z neznámeho dôvodu opakovane pozoruje mladého muža? Nechytili by sa toho v takomto prípade autority a tajné zložky? Alebo ide predsa len o ďalší podvrh šikovného grafika? Posúďte sami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom