Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Lietajúca bytosť v Hamburgu

Videolietajuciduchtitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Nasledujúce video sa na internete stalo pomerne populárnym. Úkaz, ktorý v ňom bol zachytený, sa odohral v Hamburgu. Video sa začína tým, ako sa skupinka mladých ľudí zhovára počas cesty autom. Kameraman však zrazu spozornie a všimne si niečo naozaj nevídané.

Https://pixabay.com/sk/%C4%8Dierna a biela stra%C5%A1ideln%C3%BD ghost 2603731/
Foto: www.imgur.com

Svojich spolujazdcov upozorní na čudesnú prízračnú postavu, ktorá akoby skákala zo žeriava a letela preč. Na záberoch to vyzerá tak, že bytosť má na chrbte niečo podobné krídlam, preto si mnoho ľudí myslí, že šlo o anjela.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ycjdwn9WEtA
Foto: www.imgur.com

Samozrejme však na video existujú aj skeptické pohľady a názory. Prečo by sa skupinka kamarátov začala len tak natáčať? Ďalší zase tvrdia, že ide len o hmyz alebo igelitovú tašku či sáčok, ktorý je unášaný vetrom. To, čo bolo na videu zachytené, však až príliš pripomína postavu človeka. Čo ak ide o ducha človeka, ktorý sa v minulosti rozhodol skoncovať so životom? Posúďte sami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 23. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: