Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Duchovia lode Queen Mary

Videoqueenmarytitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Queen_Mary_(ship,_1936)_001.jpg
Foto: www.imgur.com

Známa loď Queen Mary je okrem svojej majestátnosti preslávená aj tým, že je to jedno z najčastejších miest na svete, kde môžete stretnúť duchov alebo zažiť rôzne iné paranormálne javy. Jeden z tímov, ktorý sa venuje vyšetrovaniu práve takýchto paranormálnych miest a prípadov, umiestnil do chodieb lode kamery.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:RMS_Queen_Mary_Promenade_Deck_1st_Class_Shops.jpg
Foto: www.imgur.com

Vďaka tomu sa im podarilo natočil naozaj nevídané a vzácne zábery, na ktorých je vidieť niekoľko prízračných duchov, prízrakov a iných javov. Duše, ktoré zostali na lodi Queen Mary, si možno ani neuvedomujú, že už nie sú medzi živými a dodnes sa prechádzajú jej chodbami. Nižšie nájdete video, na ktorom sú spomínané zábery.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 22. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: