4 slávne ženy, ktoré zničili depresie, alkohol alebo drogy!

Zdieľať
tit zeny

Úspech, sláva a bohatstvo niekedy prinesú aj veľké pády z výslnia až na úplné dno. Prečítaj si príbehy piatich slávnych žien, ktorých osud sa skončil tragicky…

Amy Winehouse (†27)

Speváčka z Londýna si zaslúžila obdiv svojich fanúšikov vďaka zaujímavo zafarbenému hlasu a drzému prejavu. Mala však blízko k drogám a alkoholu, ktorý sa jej napokon stal osudným.

Amy Winehouse
SITA/AP

V roku 2011 zomrela na otravu alkoholom, našli ju s fľašou vodky v ruke a sledovala svoje vlastné klipy.

Janis Joplin (†27)

Neuveriteľne talentovaná speváčka, idol generácie detí kvetov.

JANIS JOPLIN
FILE - This Oct. 1970 file photo shows rock singer Janis Joplin. Producers said Wednesday, June 26, 2013, that the musical "A Night With Janis Joplin" starring Mary Bridget Davies as the singer will start previews at the Lyceum Theatre in New York on Sept. 20. (AP Photo, File)

Osudnými sa jej stali drogy, predávkovala sa heroínom v kalifornskom hoteli.

Whitney Houston (†48)

Pred viac ako dvoma rokmi zomrela legendárna speváčka a hviezda filmu Osobný strážca.

Film Review Sparkle
This undated film image released by TriStar Pictures shows Whitney Houston in a scene from "Sparkle." (AP Photo/TriStar Pictures - Sony, Alicia Gbur)

Namiešala si totiž smrtiaci koktejl alkoholu a liekov na predpis – užívala Xanax, liek proti depresii a úzkosti. Liek v spojení s alkoholom spôsobil, že speváčka zaspala vo vani a utopila sa.

Marilyn Monroe (†36)

Slávna blondínka preslávená svojimi ženskými krivkami a aférami so slávnymi mužmi.

Auctioning Marilyn
This 1962 photo provided by Freeman’s auction house in Philadelphia shows one of a limited-edition portfolio of 10 photos of Marilyn Monroe that is scheduled to go on the block Tuesday, Sept. 10, 2013. The photos were made from fashion photographer Bert Stern’s original negatives from his June 1962 assignment for Vogue. (AP Photo/Freeman’s, Bert Stern)

Bola krásna, no neurotická a údajne aj závislá na barbiturátoch, ktoré zapíjala alkoholom. Pravdepodobne tento mix bol aj príčinou jej smrti – zomrela v roku 1962 vo svojom byte v L.A.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom