5 najzlatších párov tínedžerských seriálov

Zdieľať
Befunky collage 3 ko pia 1.jpg

Čo by to bolo dospievanie bez tínedžerských seriálov? Vybrali sme 5 z nich, v ktorých hrali páry, ktoré miloval celý svet. Niektoré z nich sa dali dokopy aj v skutočnom svete a tak sa dozviete, ktorému u týchto párov to vydržalo až dodnes. Vedeli ste to o nich?

Rachel a Ross

Seriál Priatelia je dnes už kultovým seriálom a priniesol veľa zaujímavých príbehov. Napriek tomu, že počas celého seriálu to bolo vo vzťahu Rossa a Rachel dosť divoké a rozchody striedali návraty, tak napriek tomu sa stali miláčikmi divákov a všetci verili, že v seriáli skončia spolu. A tak to aj v závere bolo.

Img_2193.jpg

Rayn a Marissa

Americký tínedžerský seriál O.C. California vyvolal doslova ošiaľ a po svete si získal veľké množstvo fanúšikov. Medzi hlavných predstaviteľov patrili aj Ryan a Marissa, ktorí sa dali neskôr v seriáli dokopy, a aj keď im to neklapalo, každý si želal, aby boli spolu.

Img_2195.jpg

Seth a Summer

V rovnakom seriáli O.C. California boli hlavnými postavami aj Seth a Summer. Tento pár bol jedných z tých najviac protikladných, no aj tak boli spolu. Fanúšikovia boli z tohto páru nadšení, aj keď sa prevalilo, že sa dali dokopy a v skutočnom živote, a vydržalo im to tri roky, no dnes už pár netvoria.

Img_2194.jpg

Kelso a Jackie

Seriál Tie roky 70. bol jedným z najúspešnejších komediálnych seriálov. Medzi hlavných predstaviteľov patrili aj Kelso a Jackie, ktorí v seriáli tvorili pár. Zaujímavosťou tohto páru je to, že v roku 2012 sa dali dokopy aj v skutočnosti a žijú spolu dodnes.

Img_2196.jpg

Rory a Jessie

Rodinný seriál Ženy z rodu Gilmorovcov by nebol tým správnym seriálom bez seriálovej dcéry Rory. Tej sa počas seriálu podarilo chodiť s viacerými chalanmi, a aj s rebelom Jessiem, s ktorým tvorili naozaj milý pár. Chvíľku spolu chodili aj v skutočnosti, no dnes je už herečka šťastne vydatá za niekoho iného.

Img_2197.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom