5 tínedžerských seriálov 90tych rokov, ktoré sledoval úplne každý

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 01 30 oa18.11.14.jpg

Aj dnes vzniká vo svete veľa zaujímavých seriálov, ktoré sú na rôzne témy či z rôzneho prostredia. No ani tie seriály, ktoré sme pozerali v 90tych rokoch minulého storočia neboli vôbec zlé. Práve naopak, ešte aj dnes patria k tým najobľúbenejším. Ktorý seriál ste milovali vy?

Beverly Hills 90210

Seriál Beverly Hills90210 je možné považovať za absolútnu klasiku v rámci tínedžerských seriálov 90-tych rokov, aj keď hlavní predstavitelia ako tínedžeri vôbec nevyzerali. Prvé lásky, rozchody, ale i problémy s alkoholom či drogami. Za posledné roky vzniklo viacero jeho mutácií, pričom dej ostal zakaždým rovnaký.

V siedmom nebi

Seriál V siedmom nebi bol o rodinke amerického pastora a bol dosť “pritiahnutý za vlasy”, no aj tak sme ho všetci pozerali. Na záver každej časti nesmelo chýbať ani nejaké mravné ponaučenie, ktoré s odstupom času vyznieva skôr smiešne ako múdro.

Dawsonov svet

Seriál Dawsnov svet približoval osudy štyroch kamarátov z malého mestečka, ktorí spoločne prežívali radosti aj starosti dospievania. Aj vy ste si celý seriál želali, aby boli hlavní prestavitelia Dawson a Joey spolu?

Felicity

Seriál Felicity nesie názov po hlavnej hrdinke, ktorá po skončení strednej školy nečakane zrušila svoj plán ísť študovať medicínu a rozhodla sa prenasledovať svoju stredoškolskú lásku do New Yorku. Ako to dopadlo?

Tie roky sedemdesiate 

Americký seriál Tie roky sedemdesiate je skvelým sitkomom a sústreďuje sa na život skupiny dospievajúcich stredoškolákov žijúcich vo fiktívnom mestečku Point Place v štáte Wisconsin.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom