Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zúfalá Brenda z Beverly Hills 90210: Zomiera a ľuďom posiela drsný odkaz!

Shannen Doherty
Shannen Doherty Foto: SITA/AP
reklama:
reklama:
Bojuje s poslednou fázou rakoviny, no nevzdáva sa. Herečka Shannen Doherty (48), ktorú si všetci pamätáme zo seriálu Beverly Hills 90210 to má momentálne v živote poriadne ťažké. Výhliadky na vyliečenie v jej prípade nie sú veľmi dobré, okrem toho vo svete zúri koronavírus, ktorý je pre onkologických pacientov obrovským strašiakom. A aj preto sa brunetka na sociálnej sieti poriadne rozohnila. 

Americký prezident Donald Trump síce spočiatku situáciu zľahčoval a snažil sa nerobiť paniku, no už aj on musel ustúpiť a urobiť v krajine neobmedzených možností opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu nákazy. Ani to však nestačilo a ľudia neostali doma, práve naopak. A práve toto poriadne naštvalo herečku, ktorá sedí doma a verí, že porazí zákernú chorobu aj po druhýkrát. „Zostávam doma pre nás všetkých. Pre mojich spolubojovníkov s rakovinou, ktorí každý deň tvrdo bojujú za viac času. Pre moju mamu, pre moju rodinu. Pre môjho manžela. Pre mojich svokrovcov. Pre mojich priateľov. Pre deti mojich priateľov. Pre každého jedného z vás,“ povedala Brenda z Beverly Hills.

Okrem toho, že sama prežíva neskutočný boj s rakovinou, prehovoriť sa rozhodla aj kvôli svojej priateľke, ktorá sa rozhodla pre šokujúci krok. Pre jednu z mojich najbližších priateliek, ktorá sa rozhodla ukončiť boj s metastatickou rakovinou a naposledy je v nemocnici sama,“ pokračuje Shannen. Tá sa rozhodla osloviť ľudí, pre ktorých je karanténa niečo nepredstaviteľné a veselo pokračujú v bežnom živote, ako boli zvyknutí pokiaľ neprepukla choroba naplno. „Pre každého, kto musí byť v prvej línii. Robím to pre vás. Prosím, pridajte sa ku mne,“ dodáva na záver herečka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 24. marca 2020
reklama:
reklama:
reklama: