Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prvá SuperStar Katka Koščová: Finančné suchoty! Otvorene o problémoch s peniazmi…

Katka Koščová
Foto: archív K. Koščová
reklama:
reklama:

Vyhrala úplne prvú sériu Slovensko hľadá SuperStar, ktorá pred 15 rokmi valcovala slovenské tleevízne obrazovky a spôsobila u nás obrovskú mániu a šialenstvo. Všetci speváci z tohto ročníka mali našliapnuté na to, aby sa stali hviezdami prvej veľkosti. Práve Katarína Koščová okrem toho získala aj financie a nahrala pomerne úspešný album.

Potom sa však rozhodla ísť vlastnou cestou, rozprávkové zárobky vymenila za menšie honoráre, veľké haly za komorné koncerty v kluboch, či kaviarňach a porodila dve deti. Dnes však mama Adama a Aničky priznáva, že to s manželom Michalom Pivovarom, ktorý jej zároveň robí manažéra rozhodne nemajú jednoduché. Korona vírus a jeho šírenie po svete ovplyvnilo aj príjem tejto mladej rodiny. Keďže navyše obaja žijú z financií, ktoré prinesie kariéra Koščovej, stopnutie všetkých aktivít urobí poriadny škrt cez rozpočet prvej SuperStar.

To priznala bez okolkov aj sympatická speváčka. Nehovoriac o tom, že si rodinka dopriala nejaké to míňanie predtým, ako sa vôbec čo i len dalo tušiť, že príde takáto vážna situácia a kríza. „Je to zaujímavé, pozorovať, čo sa deje. Plánovali sme si v auguste dovolenku v Paríži, o týždeň sme mali letieť do Londýna, bol to darček pre mamku na 60. Do toho sme kúpili minulý mesiac auto a nestihli sme predať staré, objednali sme si nové stoličky – tonetky, sakra! Keby som vedela, čo príde, nič z toho by sme nespravili. Ani auto, ani stoličky. Mali sme to vyrátané. Mali sme hrať, malo byť turné, po rokoch sme neboli v strese, ako budeme vykrývať ktorý mesiac. A tak sme si dnes vyrátali, koľko nám vydrží rezerva a koľko vieme ušetriť tým, že sme doma. Nejako prežijeme, hádam,“ napísala Koščová. Snáď sa situácia čoskoro zlepší a speváčka začne opäť vystupovať, aby do ich peňaženiek pritieklo nejaké to euro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor stefansperkaDátum 22. marca 2020Zdroj red
reklama:
reklama:
reklama: