Prvá SuperStar Katka Koščová: Finančné suchoty! Otvorene o problémoch s peniazmi...

Zdieľať
Katka Koščová
Foto: archív K. Koščová

Vyhrala úplne prvú sériu Slovensko hľadá SuperStar, ktorá pred 15 rokmi valcovala slovenské tleevízne obrazovky a spôsobila u nás obrovskú mániu a šialenstvo. Všetci speváci z tohto ročníka mali našliapnuté na to, aby sa stali hviezdami prvej veľkosti. Práve Katarína Koščová okrem toho získala aj financie a nahrala pomerne úspešný album.

Potom sa však rozhodla ísť vlastnou cestou, rozprávkové zárobky vymenila za menšie honoráre, veľké haly za komorné koncerty v kluboch, či kaviarňach a porodila dve deti. Dnes však mama Adama a Aničky priznáva, že to s manželom Michalom Pivovarom, ktorý jej zároveň robí manažéra rozhodne nemajú jednoduché. Korona vírus a jeho šírenie po svete ovplyvnilo aj príjem tejto mladej rodiny. Keďže navyše obaja žijú z financií, ktoré prinesie kariéra Koščovej, stopnutie všetkých aktivít urobí poriadny škrt cez rozpočet prvej SuperStar.

To priznala bez okolkov aj sympatická speváčka. Nehovoriac o tom, že si rodinka dopriala nejaké to míňanie predtým, ako sa vôbec čo i len dalo tušiť, že príde takáto vážna situácia a kríza. „Je to zaujímavé, pozorovať, čo sa deje. Plánovali sme si v auguste dovolenku v Paríži, o týždeň sme mali letieť do Londýna, bol to darček pre mamku na 60. Do toho sme kúpili minulý mesiac auto a nestihli sme predať staré, objednali sme si nové stoličky – tonetky, sakra! Keby som vedela, čo príde, nič z toho by sme nespravili. Ani auto, ani stoličky. Mali sme to vyrátané. Mali sme hrať, malo byť turné, po rokoch sme neboli v strese, ako budeme vykrývať ktorý mesiac. A tak sme si dnes vyrátali, koľko nám vydrží rezerva a koľko vieme ušetriť tým, že sme doma. Nejako prežijeme, hádam,“ napísala Koščová. Snáď sa situácia čoskoro zlepší a speváčka začne opäť vystupovať, aby do ich peňaženiek pritieklo nejaké to euro.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom