Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo robia a ako vyzerajú finalisti prvej slovenskej SuperStar dnes?

Sni mka obrazovky 2018 06 12 oa13.59.39.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Spevácka súťaž SuperStar má za sebou už viacero ročníkov, no každý si pamätá predovšetkým tú prvú. Bolo to niečo nové, niečo zaujímavé a každý týždeň sme si sadali k televíznym obrazovkám plní napätia či sa v súťaži udrží náš favorit. Od prvej SuperStar ubehlo už vyše 10 rokov a my sme sa pozreli na to ako sa majú niektorí jej finalisti dnes.

Katka Koščová

Oficiálne prvou víťazkou speváckej súťaže SuperStar na Slovensku sa v roku 2005 stala Katka Koščová, ktorú v tom čase prezývali aj Gaučaňa. Aj dnes sa živí spevom, aj keď ju možno nepočuť každý deň z rádia. Robí hudbu, ktorá oslovuje menšie publikum a to sa jej zjavne páči.

Tomáš Bezdeda

Spevák skončil V SuperStar tretí, no aj po vyše desiatich rokoch je stále o ňom počuť viac ako o prvých dvoch miestach. Darí sa mu v speve a nedávno tiež účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome.

Zdenka Predná

O Zdenke sa hovorilo ako o pomyselnej víťazke prvej SuperStar, aj keď obsadila štvrté miesto. Jej tvorba je kvalitná a z hudby počuť, že ju to baví. Momentálne sa venuje predovšetkým svojím dvom deťom, no veríme, že o nej budeme ešte počuť.

#strasnévecidnesisli??‍♀️ #aleinaksomzdravá #adftfdtghcgdtdtdthcg

A post shared by Zdenka ? Predná (@zdenkapredna) on

In ❤️with this town .. #stalematotubavi #banskastiavnica

A post shared by Zdenka ? Predná (@zdenkapredna) on

Miro Jaroš

Spevák Miro Jaroš síce skončil na 6. mieste, no ani to mu nezabránilo, aby sa vypracoval a plnil si jeden sen za druhým. Momentálne k nemu patrí hlavne žltá košeľa a červený motýlik. Venuje sa tvorbe pre deti a tie ho milujú. To je možné vidieť tiež na vysokých číslach zhliadnutí na jeho YouTube kanále či plnom publiku na jeho koncertoch.

BOJNICE. Dnes ste ma zachránili? Ešte nikdy v živote som necítil takú podporu od vás – mojich fanúšikov, ako dnes. Vďaka vám, že ste ma podržali, sa koncert uskutočnil. Vďaka vám, ľuďom, ktorí si prišli ku mne vypočuť môj názor na celú túto situáciu, vďaka pánovi, ktorý mi najprv prišiel vynadať a po vypočutí si môjho pohľadu na vec ma povzbudil a povedal mi – choď na pódium a bráň svoju česť. Vďaka mamičke v bielom, ktorá sama vyšla na pódium a vysvetlila ľuďom ako to celé bolo ešte predtým, ako som prišiel pred vás ja. Toto sú moji dnešní HRDINOVIA! Vy ste mi dnes všetci ukázali, že v ľuďoch je obrovské dobro? Vy, zvukár, ktorý odmietol vypnúť môj mikrofón počas môjho príhovoru, napriek tomu že mu to organizátor prikázal. Koncert som odohral bez nároku na odmenu. Želám si, nech sú peniaze vrátené ľuďom, ktorí medzičadom odišli, ľuďom, ktorí sa cítia oklamaní. Želám si, nech sú vyplatení zvukári, ostatní učinkujúci, všetci, ktorí si to zaslúžia za prácu, ktorú na tomto festivale odviedli. A želám si ešte jedno – neželajme si zlé veci. Neprajme organizátorovi nič zlé. Prajme mu, nech sa z tejto skúsenosti poučí. Buďme k sebe féroví, držme slovo, berme svoje záväzky vážne a majme sebareflexiu, keď spravíme chybu. PS: Posielam silné objatie pani v pokladni, ktorá za nič nemohla a prežila si tam s nahnevaným davom naozaj rušné chvíle. ?

A post shared by Miro Jaros (@jarosmiro) on

Po rokoch sa finalisti 1. SuperStar opäť stretli, aby si spolu zaspievali superstárovskú hymnu, ktorú si môžete vypočuť nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 16. júna 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: