Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo robia a ako vyzerajú finalisti prvej slovenskej SuperStar dnes?

Sni mka obrazovky 2018 06 12 oa13.59.39.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Spevácka súťaž SuperStar má za sebou už viacero ročníkov, no každý si pamätá predovšetkým tú prvú. Bolo to niečo nové, niečo zaujímavé a každý týždeň sme si sadali k televíznym obrazovkám plní napätia či sa v súťaži udrží náš favorit. Od prvej SuperStar ubehlo už vyše 10 rokov a my sme sa pozreli na to ako sa majú niektorí jej finalisti dnes.

Katka Koščová

Oficiálne prvou víťazkou speváckej súťaže SuperStar na Slovensku sa v roku 2005 stala Katka Koščová, ktorú v tom čase prezývali aj Gaučaňa. Aj dnes sa živí spevom, aj keď ju možno nepočuť každý deň z rádia. Robí hudbu, ktorá oslovuje menšie publikum a to sa jej zjavne páči.

Tomáš Bezdeda

Spevák skončil V SuperStar tretí, no aj po vyše desiatich rokoch je stále o ňom počuť viac ako o prvých dvoch miestach. Darí sa mu v speve a nedávno tiež účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome.

Zdenka Predná

O Zdenke sa hovorilo ako o pomyselnej víťazke prvej SuperStar, aj keď obsadila štvrté miesto. Jej tvorba je kvalitná a z hudby počuť, že ju to baví. Momentálne sa venuje predovšetkým svojím dvom deťom, no veríme, že o nej budeme ešte počuť.

Miro Jaroš

Spevák Miro Jaroš síce skončil na 6. mieste, no ani to mu nezabránilo, aby sa vypracoval a plnil si jeden sen za druhým. Momentálne k nemu patrí hlavne žltá košeľa a červený motýlik. Venuje sa tvorbe pre deti a tie ho milujú. To je možné vidieť tiež na vysokých číslach zhliadnutí na jeho YouTube kanále či plnom publiku na jeho koncertoch.

Po rokoch sa finalisti 1. SuperStar opäť stretli, aby si spolu zaspievali superstárovskú hymnu, ktorú si môžete vypočuť nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 16. júna 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: