Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6-ročné dievčatko prišlo zo školy uplakané, len v tričku a spodnom prádle. Otca dôvod veľmi šokoval.

5ef77a38993d62be4a6226a3f7e6b535.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Takto si svoj príchod dievčatka zo školy rodina nepredstavovala. Pozrite sa, čo sa stalo! 

Čo by ste robili, keby vaše dieťa bolo poslané domov zo školy len v spodnej bielizni a tričku? Presne toto sa stalo rodine na Floride a to ešte nie je ani tá najhoršia časť celej situácie. Raymond McCurdy zdesene sledoval, ako jeho 6-ročná dcéra vystúpila zo školského autobusu a mala na sebe len nohavičky a tričko a plakala. Jeho okamžitá reakcia bola obrátiť sa na školu, aby vedel, čo spôsobilo celý tento scenár. Keď sa to dozvedel, ešte viac bol šokovaný.

Takýto scenár by ste nečakali ani v najhoršom sne.

E02788e8a8eb7c768038003e9e50dfef.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Počas vyučovania jeho dcéra opakovane žiadala učiteľku, či by mohla použiť toaletu. Tá jej prosbu ale vždy poprela a nakoniec to viedlo k tomu, že mladá dievčina sa pomočila. Ona však nie je prvé dieťa v triede, ktorému sa to stalo a najskôr nebude ani posledné. Ale učiteľka nemala absolútne žiadne právo nútiť ju, aby zostala v triede.

„Spýtali sme sa prečo bola moja dcéra poslaná domov v nohavičkách a tričku a ona mi na to povedala,“ Mysleli sme, že mala dosť dlhú košeľu, aby mohla ísť domov školským autobusom a tak sme ju poslali domov. “ 

Toto snáď ani nemôže byť pravda.

C052500c5403f57df4e6d518815acd72.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

„Takže, školy nútia deti, aby dodržiavali dosť prísne pravidlá odievania a pošlú mi dcéru domov v spodnom prádle? Dúfam, že príde vďaka tejto situácii dôležitá zmena. Ale to sa môže stať len vtedy, ak sa o tom dozvie veľa ľudí. Nemôžeme dovoliť, aby akýkoľvek zamestnanec školy bol tak necitlivý.“ Čo hovoríte na vzniknutú situáciu a ako by ste to riešili vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. septembra 2016Zdroj yixes.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: