Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama odfotila dcérku pred odchodom a po príchode zo školy v prvý deň. Jej fotky sú hitom internetu.

Zhpytvtl.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.reddit.com
reklama:
reklama:

Prvý deň v škole je pre všetky deti výnimočný. Pozrite sa ako tento deň zachytila mama tohto dievčatka!

Prvý školský deň je vzrušujúci pre všetky deti. Každé z nich odchádza s čistým vlasmi, naleštenými topánky, v peknom oblečení a veľkým vzrušeným úsmevom. Ale čoskoro zistia, že veľká škola je vyčerpávajúca.
Kelly O’Brien z Cantone, Ohio zachytila svoju dcéru Franky Meyer pred odchodom do školy a hneď po príchode domov v jej prvý deň. Tieto fotky sú hitom internetu.

No nie je podarená :)

Zhpytvtl.jpg
www.reddit.comFoto: www.reddit.com

Dievčatko sa nadšene vychystalo do školy v prvý deň, krásne očesané vlásky s modrou mašľou, džínsová bunda a milá modrá suknička. Dokonalý outfit na prvý deň v škole. No po príchode domov to vyzeralo trošku inak. Bunda nikde, vlasy rozcuchané a pohľad, ktorý hovorí za všetko.

Ale mamička priznáva, že druhú fotku urobila úplne náhodou, keď jej dcérka vystupovala z autobusu a spravila takúto grimasu. V skutočnosti bola Franky naozaj šťastná zo školy a natešená aj po príchode domov. Ale treba uznať, že týmito fotkami pobavila celý svet.

Franky ale nebola jediná, aj tento chlapec bol „nadšený“ po príchode domov.

Ydpya91.jpg
imgur.comFoto: imgur.com

Nuž, všetkým deťom želáme hlavne pozitívny vstup do nového školského roka. A ak by náhodou vznikli ďalšie podobné fotky, radi sa na nich zabavíme :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 3. septembra 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: