Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 faktov o seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, o ktorých ste nevedeli

Fullsizerender 10.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov patrí k tým najúspešnejším seriálom konca 90. rokov minulého storočia. Každý deň si sadalo k obrazovkám veľké množstvo ľudí, aby spoločne prežívali osudy a obyčajne neobyčajný život mamy a jej dcéry. My sme si na tento seriál zaspomínali a dozvedeli sa aj týchto 7 zaujímavých faktov. Vedeli ste o nich?

#1

Alexis Bledel , predstaviteľka jednej z hlavných postáv, Rory, v skutočnosti neznáša kávu. Keďže jej hrdinka je od nej v seriáli závislá, tak namiesto nej popíjala celý čas kolu. :-)

Fullsizerender 2 2.jpg
www.instagram.com

#2

Materinským jazykom predstaviteľky Rory je španielčina. Jej otec pochádza z Argentíny a mama vyrastala v Mexiku. Doma sa vždy rozprávali po španielsky a angličtinu si osvojila až v škole.

#3

Vedeli ste, že Liza Weil, ktorá stvárnila Paris, sa pôvodne uchádzala o úlohu Rory? Síce túto rolu nedostala, ale autorke seriálu sa tak páčila, že pre ňu napísala postavu, a tak sa aj napriek tomu stala herečka jednou z hlavných postáv seriálu.

Fullsizerender 4 2.jpg
www.instagram.com

#4

Keiko Agena, v seriáli Lane, je o 10 rokov staršia ako jej postava. Keď začala hrať 16 ročnú Lane, v skutočnosti už mala 26 rokov. Vedeli ste o tom? :-) Lauren Graham, Lorelai, je od nej staršia len o 6 rokov.

#5

Na začiatku seriálu mala byť postava Lukea len okrajová. Potom sa však tvorcovia rozhodli, že chcú využiť potenciál aj tejto postavy, a tak sa z Lukea stala jedna z najobľúbenejších postáv vôbec.

Fullsizerender 1 2.jpg
www.instagram.com

#6

Mestečko Stars Hollow, kde sa odohrával seriál, nie je skutočným mestečkom, sú to len kulisy. To je možno trošku sklamanie pre skalných fanúšikov.

Fullsizerender 3 2.jpg
www.instagram.com

#7

Postava Jessa sa objavila, lebo tvorcovia považovali vzťah Lorelai a Lukea za priskorý. Zakázaná láska medzi Lukeovým synovcom a Lorelainou nevinnou dcérou im bránila v tom, aby sa zblížili už skôr.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 11. septembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: