Matka zachránila svoju dcéru počas školskej talentovej šou. Vyslúžila si za to obrovský potlesk

Zdieľať
Talent show daughter freezes singing mom 8.jpg

Školské súťaže a talentové šou sú pre deti vždy veľkou výzvou a udalosťou. Majú príležitosť tu všetkým ukázať svoje zručnosti a schopnosti a hlavne, ukázať rodičom, že môžu byť na nich skutočne hrdí. 

Väčšina detí je počas svojich verejných vystúpení nervózna. Je to samozrejme úplne normálne, niekedy však stres nad nimi zvíťazí a vtedy potrebujú pomoc. Presne ako toto dievča, ktoré počas spievania piesne zrazu prestala, pretože mala veľkú trému.

Talent show daughter freezes singing mom 8 1.jpg

Rhonda Whitney si pred pár dňami natáčala vystúpenie svojej dcéry, ktorá sa prezentovala spevom. Prišla však chvíľa, kedy sa jednoducho zasekla a kvôli strachu a stresu prestala spievať. Matka však hneď vedela, čo má robiť a že svoju dcéru musí v tejto situácii zachrániť.

Zena 5.jpg

Vystúpila preto pred ľudí a začala spievať tiež. Netrvalo dlho, dcérka sa k nej pridala a s úsmevom dospievala pieseň do konca. „Videla som, ako s tým zápasí a chystá sa byť frustrovaná, takže som okamžite vystúpila. Z miesta, kde som stála, to vyzeralo, ako by moje dieťa žiadalo o pomoc, ale len ústne. Akoby v tom momente chcela, aby niekto vystúpil a zachránil ju“, vraví Rhonda.

Talent show daughter freezes singing mom 9.jpg

Táto obetavá mamička si vyslúžila nielen potlesk od všetkých, čo boli na tejto súťaži, ale aj tisícky pozitívnych reakcií ľudí, ktorí videli toto video na internete. Pozrite si ho aj vy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom