Matka natočila úprimné video, ktorým ukazuje, prečo bývajú rodičia ráno unavení

Zdieľať
Zena 3.jpg

„Rodičovstvo nekončí, keď zapadne slnko“, znie výrok známej mamičky troch detí Melanie Darnell z Los Angeles. Pozrite sa, aké video najnovšie natočila. 

Melanie si získala množstvo fanúšikov tým, že prezentuje na sociálnej sieti svoj životný štýl. Ako byť dobrou mamou a zároveň zostať fit. Momentálne má na Instagrame viac ako 90-tisíc followerov a stále ich počet pribúda. Najnovšie kvôli jej úprimnému videu, ktoré sama natočila.

Po tom, ako sa Melanie desať mesiacov poriadne nevyspala, spravila experiment. Na strop vo svojej spálni prilepila kameru a natočila svoju bežnú noc. Zverejnila toto video na internete a získala si množstvo pozitívnych reakcií.

Toto video zobrazuje skutočnú realitu rodičovstva. Ak nás naše dieťa naozaj potrebuje, jednoducho nemáme na výber a venujeme sa mu, hoci aj v noci. A to je dôvod, prečo sú rodičia veľmi často ráno unavení.

Jej 10-mesačné dieťa sotva niečo prespalo v tú noc, a okrem neho potrebovala pozornosť aj 2-ročná dcérka, ktorá mala práve infekciu uší. Takže nie je prekvapením, že Melanie bola ráno unavená.

Veľa rodičov, predovšetkým mamičiek, ocenilo toto úprimné video. Melanie tvrdí, že jej cieľom bolo upokojiť tisícky mamičiek po celom svete, že nie sú v tom samé a túto situáciu rieši mnoho z nás.

Pozrite si video, ktoré natočila Melanie: 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom