7 víťazov speváckej súťaže SUPERSTAR u nás a ako sa im darí dnes

Zdieľať
Befunky collage 20.jpg
Instagram

Spevácka súťaž SuperStar zaznamenala aj u nás veľký úspech a každý týždeň si k obrazovkám sadalo celé Slovensko, aby sme spoločne držali prsty našim favoritom. Aj teba zasiahol tento ošiaľ zvaný SuperStar?

Katka Koščová

Fullsizerender 1.jpg
Instagram

Oficiálne prvou víťazkou speváckej súťaže SuperStar na Slovensku v roku 2005 sa stala Katka Koščová, ktorú v tom čase prezývali aj Gaučaňa. V súčasnosti sa živí spevom, aj keď ju možno nepočuť každý deň z rádia. Robí hudbu, ktorá oslovuje menšie publikum a to sa jej zjavne páči :-)

Peter Cmorík 

Fullsizerender 2.jpg
Instagram

Druhým víťazom sa stal Peter Cmorík, v roku 2006. Ten sa dnes už považuje za stálicu na slovenskom hudobnom nebi, pretože spevákov je tu stále menej ako speváčok.

Vierka Berkyová

Fullsizerender 5.jpg
Instagram

Vyhrala súťaž v roku 2007, no spevu sa nevenovala. Odišla do Anglicka a tam si založila rodinu. V súčasnosti sa vrátila na Slovensko, kde sa opäť začala venovať, primárne, gospelovému spievaniu.

Martin Chodúr

Fullsizerender 6.jpg

Prvou česko-slovenskou SuperStar sa stal Martin Chodúr v roku 2009, ktorý svojím spevom a talentom dokázal presvedčiť dve krajiny, aby za neho hlasovali. Dnes však o ňom počuť skôr v spojitosti s jeho staršou partnerkou ako so spevom…

Lukáš Adamec

Fullsizerender 3.jpg
Instagram

Slovenský spevák Lukáš Adamec vyhral súťaž v roku 2011. To, že mu spev ide a baví ho, dokázal opäť v roku 2016. Podarilo sa mu vyhrať zábavnú šou Tvoja tvár znie povedome, kde každý týždeň predvádzal výborné spevácke, ale i tanečné výkony.

Sabina Křováková

Fullsizerender.jpg
Instagram

Vyhrala v poradí tretí ročník česko-slovenskej SuperStar. No dnes už o nej počuť len málokedy. Škoda, lebo spievanie jej išlo :-)

Emma Drobná

Fullsizerender 4.jpg
Instagram

Najaktuálnejšou víťazkou z roku 2015 je Emma Drobná. To, že ju hudba baví, dokazuje aj v súčasnosti, pretože hudba, ktorú sama produkuje, stojí naozaj za to. A môžeme byť radi, že ju máme :-) A myslím, že môžem napísať aj to, že je pomyselnou víťazkou spomedzi všetkých ročníkov a víťazov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom