9 hereckých hviezd, ktoré túžili byť v detstve niečím iným

Zdieľať
Befunky collage 29.jpg

Každý z nás mal v detstve sen o tom, čo z neho bude, keď bude raz veľký. Veľa ľuďom sa to podarilo splniť, no je veľa takých, ktorí snívali o úplne niečom inom. My sme sa pozreli na to, čo chceli byť v detstve uznávané herecké hviezdy. 

Jennifer Lawrence

Americká herečka, ktorá sa preslávila, okrem iného, aj účinkovaním vo filmovej sérii Hry o život, chcela byť v detstve doktorkou, a tak zachraňovať ľudské životy.

Fullsizerender 14.jpg

Brad Pitt  
Hollywoodsky herec a lámač ženských sŕdc by sa vo svete nestratil ani v prípade, že by jeho herecká hviezda náhodou vyhasla. Už ako malý túžil byť architektom, tak sa mu tento detský sen možno v budúcnosti ešte podarí splniť.

Fullsizerender 4 4.jpg

Steve Buscemi  
Tento americký herec, ktorý sa preslávil účinkovaním vo viacerých hollywoodskych trhákoch si dokonca v minulosti svoj detský sen aj splnil, a pracoval ako hasič. No napriek tomu nakoniec zakotvil práve pred kamerou.

Fullsizerender 6 4.jpg

Angelina Jolie
Jedna z najznámejších hollywoodskych herečiek vás svojím detským snom o tom, čo by chcela v dospelosti robiť, poriadne prekvapí. Pretože táto herečka túžila pracovať v pohrebnej službe.

Fullsizerender 2 6.jpg

Harrison Ford
Americký herec, ktorý patrí do tej staršej generácie hereckých hviezd, by sa v živote nestratil. Baví ho totiž aj práca s drevom, a v detstve sníval o tom, že raz z neho bude práve tesár.

Fullsizerender 3 6.jpg

Kerry Washington
Americká herečka túžila byť v detstve morskou biologičkou. To, že je z nej dnes herečka je dosť mimo jej pôvodného plánu. :-)

Fullsizerender 8 3.jpg

Danny Devito  
Dnes vtipne vyznie aj sen tohto amerického herca, ktorý túžil byť v detstve kaderníkom. Možno už vtedy vedel, že o svoje vlasy sa starať nebude musieť…

Fullsizerender 1 6.jpg

Natalie Portman

Táto herečka si svoj detský sen splnila aj tým, že sa jej podarilo vyštudovať psychológiu na jednej z najvýznamnejších svetových univerzít, Harvarde. Radšej byť dobrý v dvoch povolaniach, ako ani v jednom :-)

Fullsizerender 7 4.jpg

Kim Kardashian

Predtým ako sa táto celebrita stala kráľovnou sociálnych medií túžila byť stylistkou. Čo sa jej v konečnom dôsledku trošku aj splnilo. Tak sa to robí :-)

Fullsizerender 5 4.jpg
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom