Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

9 vecí, ktoré ste o seriáli V siedmom nebi nevedeli

V siedmom nebi youtube 7.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Seriál V siedmom nebi je jeden z tých, vďaka ktorému si diváci priali stať sa súčasťou veľkej rodiny, v tomto prípade rodiny Camdenovcov. Eric a Annie boli úžasní (aspoň na prvý pohľad), sršali dobrými radami láskou a porozumením. A to aj napriek tomu, že vychovávať sedem detí nie je žiadna sranda.

Pred natáčaním bol pes Camdenovcov Happy týraný jeho majiteľom. Preto mal problém s dôverou k mužom. Stephen Collins a Barry Watson museli so sučkou stráviť nejaký čas, aby si na nich pred natáčaním zvykla.

Štvorčatá Zachary, Lorenzo, Nikolas a Myrinda Brinovci pôvodne hrali dvojčatá Sama a Davida. Keď už boli dvojčatá staršie, hrali ich už len Lorenzo a Nikolas.

Úloha reverenda Camdena bola Stephenovi Collinsovi ponúknutá dva dni pred natáčaním pilotnej epizódy. Nikdy sa nezúčastnill na konkurze do úlohy, stretol sa iba s Aaronom Spellingom v jeho kancelárii, čítali spolu scenár a úlohu prijal.

V siedmom nebi youtube 1.jpg
www.youtube.com

Beverly Mitchell, ktorá hrala Lucy Camden, mladšiu sestru Jessicy Biel, je v skutočnosti od nej o rok staršia.

V siedmom nebi youtube 4.jpg
www.youtube.com

V roku 2000 sa Jessica Biel objavila na obálke časopisu Gear hore bez. Producenti seriálu podali proti časopisu žalobu. Jessica neskôr svoje rozhodnutie oľutovala a v šou zostala až do 6. sezóny.

Jessica biel gear youtube.jpg
www.youtube.com

Beverly Mitchell sa najprv uchádzala o úlohu Mary, ale bola odmietnutá, pretože tvorcom sa nezdala vhodná do tej úlohy. Potom však prišla na konkurz do úlohy Lucy a okamžite ju prijali.

Barrymu Watsonovi v roku 2002 diagnostikovali rakovinu. Odišiel na čas zo seriálu, aby mohol podstúpiť chemoterapiu. Potom sa však k úlohe Matta Camdena vrátil.

V siedmom nebi youtube 6.jpg
www.youtube.com

Mackenzie Rosman sa údajne k úlohe Ruthie dostala tak, že na konkurze pristúpila ku každému a potriasla si s ním rukou.

V siedmom nebi youtube 2.jpg
www.youtube.com

Brenda Hampton, tvorkyňa seriálu, prišla s myšlienkou naň ešte počas práci na seriáli Som do teba blázon. Myšlienku predostrela Aaronovi Spellingovi a on si ju zamiloval.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 27. júla 2018Zdroj www.fame10.com © Najky.sk