Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIEME PRVÍ! Markizácka hviezda: Rozchod s touto kráskou po pár mesiacoch!

Soňa Štefková Dárius Kočí
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dlho im to nevydržalo. Vzťah prominentnej dvojice Dáriusa Kočího a modelky Soni Štefkovej stroskotal po niečo viac ako 10 mesiacoch randenia. Vyzeralo to pritom, že je dvojica spolu nadmieru šťastná a ešte nedávno si spoločne užívali cestovanie a dovolenku na exotických Filipinách. Teraz je rozprávke koniec a ako to vyzerá, dvojica spolu nie je už dlhšiu dobu.

Správy o rozpade ich vzťahu majú NAJKY už nejaký čas, keď sme však modelku oslovili pred niekoľkými týždňami, naše informácie poprela, je dosť možné, že vtedy ešte bolo medzi oboma všetko v poriadku. Sexy modelka však vvtedy na sociálnu sieť Instagram napísala status, ktorý vyzeral ako akási spoveď. „Nemať očakávania. Slová, ktorým tak dobre rozumiem v teórii, ale občas je tak ťažké preniesť ich do praxe. Nečakať, že sa nám vráti všetko dobré, čo robíme a už vôbec nečakať, že veci (a ľudia) sa budú diať a chovať tak, ako sa nám to páči. Však ono ten náš názor a pohľad na vec ani nemusí byť vždy jediný správny všakže? Nemať očakávania je ale sakra ťažké. Hlavne keď nám na niečom (na niekom) veľmi záleží. V konečnom dôsledku je to však tá najlepšia cesta, lebo ono aj tak vždy všetko dopadne tak, ako má, či sa nám to páči, alebo nie. A možno za pár rokov zistíme, že sa síce veci nediali tak, ako sme plánovali, ale že to nakoniec bolo to najlepšie, čo sa nám mohlo stať,“ napísala na sociálnu sieť Štefková.

To bolo ešte v auguste, kedy sme aj my následne spýtali krásnej hnedovlásky, či tvorí pár s Kočím. Ona vtedy tvrdila, že spolu sú. To, že vo vzťahu dvojice nie je niečo s kostolným poriadkom nasvedčoval aj fakt, že poslednú spoločnú fotografiu uverejnila modelka ešte v júli. Odvtedy sa spoločne neobjavili na žiadnej spoločenskej akcii, ani na Instagrame, kde doteraz uverejňovali zamilované odkazy, to nevyzeralo, že sú ešte spolu. Kočí sa mal dokonca vyjadriť na adresu ich vzťahu už na markizáckej párty, že spolu netvoria pár. Tá sa konala pred dvomi týždňami, kde sa herec objavil tiež sám. Ten nám nakoniec rozpad vzťahu potvrdil. „Bohužiaľ stalo sa to. Bolo to krásne obdobie, no život je raz taký, ale veľmi veľa som sa naučil. A verím, že zostaneme v kontakte a niekedy sa aj stretneme. Predsalen 10 mesiacov nie je najmenej a ja som bol šťastný. Verím, že nájdeme obaja to, čo hľadáme. A že ja sa osobne dokážem zmeniť a byť oporou popri tom všetkom, čo zažívam, či už v práci, alebo vo svojom súkromnom živote,“ povedal pre NAJKY Kočí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 12. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: