Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Adela Banášová má za sebou ťažký večer! Čo ju prinútilo k slzám na odovzdávaní cien Oto?

adela1
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Adela oficiálne dostala absolútneho Ota za svoju moderátorskú kariéru. Prečo sa však v ten večer necítila dobre?

Známa moderátorka sa počas celého večera cítila veľmi nesvoja. Ako sa potom vyjadrila, nemala celú akciu vôbec moderovať, lebo okolnosti neboli príliš priaznivé. Počas príhovoru k výhre absolútneho Ota sa síce snažila vyjadriť svoju radosť, no ľudia na nej videli smútok.

adela3

Nechcela som touto vecou vôbec operovať, ale moja stará mama sa vždy tešila, čítala vždy všetky bulváre a vždy to so mnou intenzívne prehodnocovala a keby ma teraz videla, bola by veľmi šťastná. A tak sa jej to podarilo pred troma dňami nejak zabaliť už,“ zdôverila sa Adela divákom.

adela2

Aj napriek týmto smutným udalostiam ostala Adela nad vodou a nezabudla poďakovať partnerom osobným i pracovným. A musíš uznať, že to všetko zvládla s gráciou!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 15. marca 2015Zdroj www.dailymotion.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.dailymotion.com video: www.dailymotion.com
reklama:
reklama:
reklama: