Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ariana Grande v nočnej šou pobavila celú Ameriku. Jej hlas dokonale napodobnil Britney Spears či Celine Dion!

Adriana Grande šokuje svojim dokonalým spevom
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak ti meno Ariana Grande nie je až také známe, po tomto videu si ju rozhodne budeš pamätať. V nočnej šou Jimmyho Fallona predviedla niečo, na čom sa momentálne zabáva celá Amerika. Dokonale napodobnila hlasy Britney Spears, Christiny Aguliery či dokonca Celine Dion. Ak neveríš, ako to dokázala pozri si video! 

Najskôr jej „hudobný generátor“ vybral meno prvého interpreta, ktorého mala napodobňovať a k tomu aj song – nie však od toho interpreta. Ako prvá si to „odniesla“ Britney Spears. To, čo predviedla Ariana Grande je famózne! Jej hlas je takmer identický s hlasom Britney. To musíš počuť!

Horizon33_2015-9-17_20-42-40
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako druhého interpreta vybral generátor Christinu Agulieru. Napodobniť jej hlas je viac ako nemožné, no Ariane sa to podarilo.

Horizon33_2015-9-17_20-46-12
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A do tretice všetkých „zabila“ napodobňovaním Celine Dion. Toto geniálne vystúpenie si za necelých 48hod. pozrelo viac ako 7,5 milióna ľudí. Tlieskame!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 18. septembra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: