Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj takto vyzerajú niektoré internáty pre študentov na Slovensku!

Internat1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Tak, ako každý školský rok, aj tento rok sa študenti vracajú do školských lavíc a niektorí z nich aj do internátov. Pozrite sa však, v akom hroznom stave dokážu byť. 

Veľa mladých študentov cestuje do školy aj desiatky či stovky kilometrov. V mnohých prípadoch je preto nevyhnutné poobzerať sa po nejakom ubytovaní, v najlepšom prípade čo najbližšie ku škole. Na výber je niekoľko možností. Buď mať dobrých známych a rodinu a prichýliť sa u nich alebo využiť platenú formu v podobe prenájmu bytu či internátu.

Internat1.jpg
www.facebook.com

Mladí študenti si nemôžu dovoliť platiť vysoké nájmy a nie všetci rodičia si to môžu dovoliť taktiež. Preto vo väčšine prípadoch „vyhráva“ internát, ktorý ponúka študentom pravidelnú stravu a ubytovanie. Aké sú tam však podmienky? V niektorých prípadoch až katastrofálne!

Internat2.jpg
Foto: www.imgur.com

Dôkazom toho sú aj fotografie od neznámeho študenta, ktoré zverejnila Facebooková stránka „Nekŕmte nás odpadom“. Môžeme tu vidieť tri fotografie z nemenovaného slovenského internátu, ktoré pôsobia naozaj strašidelne. Viete si predstaviť žiť v takomto prostredí?

Internat3.jpg
www.facebook.com

Ľudia sa však pri pohľade na ne rozdelili na dva tábory. Jedni si myslia, že študenti si za to môžu sami, pretože sa nevedia správať a nábytok si znehodnocujú oni. Druhí naopak vravia, že to, čo vidieť na fotografiách, je zariadenie staré niekoľko desiatok rokov a naozaj sa o to kompetentní nezaujímajú. Nie sú roky menené a preto vyzerajú tak, ako vyzerajú. A teda sú pre študentov naozaj nevhodné. Čo si o slovenských internátoch myslíte vy? Máte aj nejakú osobnú skúsenosť?

Fb internsat.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. septembra 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: