Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak sa ti naskytne tento pohľad na tvojom aute, rýchlo konaj!

12511735_1282289451798213_2083860441_n.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: worldinsidepictures.com
reklama:
reklama:

Všetci dobre vieme, že zlodeji v nádeji, že sa im podarí niečo ukradnúť, vymyslia hocičo. A pozri sa, na čo prišli teraz.

Zlodeji sú viac a viac vynaliezavejší, len aby sa dostali k nášmu drahocennému majetku. A aj keď už dnešná technológia v nových autách je dosť bezpečná, nikdy nevieš, ako ťa zlodej prekvapí. Ak uvidíš na svojom aute takúto mincu, je to ďalší trik zlodejov.

Obzvlášť opatrný buď vtedy, ak necháš auto naštartované a akože na chvíľku odbehneš. Stať sa to môže napríklad na parkovisku, či na benzínke. Zlodej v momente tvojej nepozornosti podíde k dverám spolujazdca a zasunie mincu tak , ako vidíš na obrázku. Autu sa síce nestane nič, pohodlne prídeš domov, ale keď si budeš myslieť, že si ho zamkol, omyl. Táto minca spôsobí, že centrálne zamykanie nebude fungovať a auto ostane odomknuté. Zlodej má teraz pohodlnú cestu k úlovku. Aby si tomuto predišiel, vždy si skontroluj, či máš všetky dvere dobre zamknuté.

75d1f2ec0d7d3c19b8e67a2a78e2d8ad.jpg
www.pinterest.comFoto: www.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 6. januára 2016Zdroj worldinsidepictures.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: