Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa cíti mladý chlapec, ktorý sa stane obeťou šikany? Toto smutné video ti to priblíži…

Horizon33_2015 11 26_9 52 7.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mladému chlapcovi Ryanovi bol v desiatich rokoch diagnostikovaný Aspergerov syndrómom. Dnes má 14 a je obeťou šikany. Jeho rodina sa ho pokúsila preradiť do novej školy, no zlých pocitov z minulosti sa stále nezbavil. 

Čo je vlastne Aspergerov syndrómom? Ide o poruchu autistického spektra. Je pri nej narušená oblasť sociálnej interakcie, komunikácie a vzorcov správania. Rovnaké postihnutie sa vyskytuje aj pri autizme. Ryan vytvoril krátky emocionálny film, v ktorom nám približuje svoju bolesť a všetko to, čo musí denne znášať.

Horizon33_2015 11 26_9 47 56.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Rozpráva o tom, ako veľmi ho ovplyvňuje strach, osamelosť či úzkosť. Je nútený sa týmito nepríjemnými pocitmi zaoberať denno denne. Názov vlogu pomenoval výstižne – Tomorrow. Dúfa totiž, že možno ďalší nový deň bude lepší.

Takéto správy mu chodia denne…

Horizon33_2015 11 26_9 49 9.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Vieš si predstaviť, ako sa asi musí cítiť, keď mu stále chodia sms typu “ si blázon,“ „zabi sa“ a podobne? Našťastie si na svoj život nesiahol a snáď sa o to ani nepokúsi

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 26. novembra 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: