Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Autistický chlapec dal Santovi jednu otázku. Jeho odpoveď mu zmenila život k lepšiemu

116.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy deti s hendikepom nedokážu tak pochopiť, prečo sa im to deje. Nevedia sa zaradiť do spoločnosti a neustále premýšľajú, kým naozaj sú. Niečo podobné zažíval aj tento chlapec s autizmom.

Chlapec menom Landon a jeho rodina navštívili Santa Clausa v nákupnom centre. Malý 6-ročný chlapec s autizmom oslovil pre neho „Veľkého Človeka“ veľmi dôležitou otázkou. Znamenala preňho veľa, preto bol zvedavý, ako mu Santa odpovie.

12096176_10207801244968306_6001055960617299991_n.jpg
Foto: www.imgur.com

Najskôr sa so Santom odfotil, a následne celý nervózny sa ho spýtal: „Je môj autizmus príčina toho, že sa dostanem do neposlušného zoznamu?“ Santa sa nenechal zaskočiť a chlapcovi dal úžasnú odpoveď: „Vieš, že ťa mám rád. Aj moje soby ťa zbožňujú. Je to v poriadku. Si dobrý chlapec. Si dobrý chlapec, vieš o tom?“ 

62.jpg
www.youtube.com

Z Landona ihneď opadla nervozita a jeho mama s úžasom sledovala, ako sa jej syn rozpráva so Santom. Ako ho naučil to, čo sa mu pokúšala vysvetliť už od narodenia. Stačilo len pár slov od Santu a chlapcovi sa zmenil život k lepšiemu. Začal chápať, že autizmus nie je prekážkou v jeho živote.

Santa.jpg
www.youtube.com

Santa strávil s Landonom niekoľko minút a odpovedal mu na všetky jeho zvedavé otázky. Jeho matka bola šťastná, že konečne počul jej syn aj od niekoho iného, že je skvelý taký, aký je. Že nič nezabráni tomu, aby bol sám sebou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. novembra 2017Zdroj www.faithtap.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: