Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Banka mladej dievčine omylom poslala na účet vyše 4 a pol milióna dolárov. A ona ich bez problémov začala takto utrácať.

Zena 3.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Banke sa podaril poriadny kúsok, keď omylom poslali tejto mladej žene neuveriteľnú sumu! 

21-ročná Christine Jiaxin Lee je študentka z Austrálie. Jedného dňa jej prišla na účet rozprávková sumička, no myslela si, že jej tie peniaze poslali rodičia. No pravda bola úplne iná. 4,6 milióna dolárov jej omylom poslala banka.

https://www.youtube.com/watch?v=BJekLSj_Jgs
www.youtube.com

Dievčina v domnení, že sú to jej peniaze, začala míňať jedna radosť. V jednom značkovom obchode neváhala v jeden deň nechať 220 000 dolárov za kabelky.

Až keď si banka uvedomila, že spravila chybu, kontaktovali ženu s prosbou, aby peniaze vrátila, že prišlo k omylu. No ona im povedala, že časť peňazí už nemá a sú to jej peniaze. Aj keď prišli teda z banky, legálne s nimi zaobchádzala a teda nie je na vine.

https://www.youtube.com/watch?v=BJekLSj_Jgs
www.youtube.com

Neskôr bola zatknutá imigračnými úradníkmi na letisku v Sydney na palube letu do Malajzie, kde žijú jej rodičia a chcela ich navštíviť. Dátum jej súdu doteraz nebol stanovený, ale jej obrana je, že si myslela, že peniaze na účet jej previedli rodičia. Lee sa obhajuje, že nie je vinná, pretože peniaze nezískala nečestným spôsobom.

https://www.youtube.com/watch?v=BJekLSj_Jgs
www.youtube.com

Jej právnik Hugo Aston povedal, že budú „dôsledne brániť obvinenia“. „Sme presvedčení, že naša klientka bude prepustená.“

Na účet jej chybou banky prišla pekná sumička!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. decembra 2016Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: