Bradley Cooper a Jennifer Lawrence si opäť spolu zahrali!

Zdieľať
Horizon33_2014-9-14_11-44-18

Miláčik žien Bradley Cooper a talentovaná Jennifer Lawrence tvoria opäť pár! Teda zatiaľ len filmový.

Zdá sa, že týmto dvom hercom to pred spoločnými kamerami ide veľmi dobre. Ich najnovší film Serena sa síce donatáčal takmer pred rokom a pol, no len pred pár dňami bol predstavený prvý trailer.

Snímka je natočená podľa rovnomenného románu od spisovateľa Rona Rasha. Dej sa odohráva v dvadsiatych rokoch minulého storočia, kde Serana (Jennifer) a George (Bradley) tvoria manželský pár, ktorý prichádza do Severnej Karolíny, aby si tu založili drevársku spoločnosť.

Americká dráma, ktorá sa dokonca natáčala aj u našich severných susedov, bude mať premiéru na londýnskom filmovom festivale už v októbri. Kedy sa dostane aj do našich kín sa zatiaľ nevie.

Bradley a Jennifer sa spolu objavili prvýkrát vo filme režiséra Devida O. Russela Terapia láskou. Za účinkovanie v tejto romantickej komédii si obaja vyslúžili nominácie na Oscara. Jennifer, ktorá sa tešila už z druhej nominácie, dokonca sošku získala. O rok neskôr si spolu zahrali opäť.

V čiernej krimi komédii Špinavý trik, ktorá zaznamenala rovnaký úspech, zase priniesla hercom nominácie na cenu filmovej akadémie. Na to, či film Serena bude mať rovnaký úspech si však musíme ešte nejakú chvíľu počkať.

Tešíš sa na ďalší spoločný film tejto hereckej dvojice? Si fanúšikom Jennifer a Bradleyho?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom