Bude to svadba roka? Kim Kardashian a Kanye West sa budú brať už o pár dní - pozri si ich svadobnú pozvánku!

Zdieľať
Kim Kardashian, Kanye West
Kim Kardashian, left, and Kanye West attend The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "Charles James: Beyond Fashion" on Monday, May 5, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Americký týždenník Us Weekly zverejnil pozvánku na svadbu americkej televíznej celebrity Kim Kardashian a jej snúbenca, rappera Kanyeho Westa.

Podľa spomínaného magazínu hnedú pozvánku, na ktorej sú zlatým písmom uvedené základné informácie o podujatí, dvojica rozposlala približne 100 hosťom. Sobáš sa bude konať 24. mája v Paríži, pričom deň pred tým sa uskutoční aj slávnostná večera.

People Kanye Kim
This cover image taken by Annie Leibovitz for Vogue shows the April 2014 issue of the high fashion magazine featuring rapper Kanye West and TV personality Kim Kardashian. The April issue hits newsstands nationwide on March 31 and will be available on March 24 as a digital download for tablets. (AP Photo/Vogue, Annie Leibovitz)

Budúci manželia zatiaľ neprezradili presné miesto svadby. Všetky podrobnosti sa hostia dozvedia až po príchode do francúzskej metropole.

„Kim to nepovedala ani sestre“, uviedol minulý mesiac nemenovaný zdroj z okolia páru. Tridsaťtriročná Kardashian a 36-ročný West spolu začali randiť v apríli 2012. Vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa potom zasnúbili.

https://www.youtube.com/watch?v=EosooRWIL_k

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom