Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako by vyzeral Clickbait v realite? Kovy ti to ukáže v najnovšom videu

Kovy.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuberi v súčasnosti termín clickbait skloňujú neustále. Keďže na youtube momentálne  fungujú horšie podmienky pre ich zvyšovanie popularity, niektorí začali svojich divákov zavádzať nepresnými informáciami v názvoch ich videí.  Youtuber Kovy túto tému zábavne stvárnil v najnovšom videu.

Vzdialenosť reality od skutočnosti vo videu sa stále zväčšuje. Youtuber zinscenoval rôzne scénky, ktoré vás pobavia.  Ak by do neho omylom na ulici narazila žena, mohlo by to byť sexuálne obťažovanie? V skutočnosti určite nie. Ak by tak však nazval svoje video, získal by mnoho kliknutí. Funguje to takto v súčasnosti ?

https://www.youtube.com/watch?v=qbeTY5h_T9U
www.youtube.com

Na to, aby sa niektorí youtuberi dostali k čo najvyššiemu číslu videní, vytvárajú aj prank videá. Či už sú dopredu naplánované alebo nie,  v spojení s pútavým názvom si ich pozrie mnoho ľudí. Aj takýto príklad nájdeš v Kovyho videu. Youtuber si z priateľa vystrelil, že má rakovinu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 2. januára 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: