Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kreatívny duel v kreslení: Kovy vs. Kristián

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kristián na svojom instagramovom profile tvorí rôzne ilustrácie, do ktorých komponuje ozajstné predmety. Zoberie si napríklad prázdnu fľašu a k nej dokreslí napríklad plutvy, chvost, a podobne a z fľaše sa stane ryba. Presne kreslením takýchto diel budú Kovy a Kristián proti sebe súťažiť.

Chalani si strihli o to, čo budú kresliť ako prvé. Vyhral Kristián, ktorý zastupoval banán. Ten si dali na papier a začali okolo neho kresliť. Kovy: „Ako dlho ti to trvá, kým to vymyslíš?“ Kristián: „No, tá konzumácia je určite rýchlejšia.“

www.youtube.com

Kristián vytvoril obrázok zajaca, v ktorom banán použil ako jeho ucho a Kovy nakreslil postavičku na banánovej hojdačke. Kovy uznal, že Kristiánov výtvor bol lepší a dal mu bod.

www.youtube.com

V druhom kole tiež použili ovocie, v tomto prípade strapec hrozna. Kovy využil hrozno ako obláčik, z ktorého pršalo na človeka s dáždnikom. Aj Kristián chcel použiť nápad s oblakom, no Kovy ho predbehol a tak hrozno zobrazil ako zväzok balónov, ktoré držal klaun. Kristián dal tentokrát bod Kovymu. Kovy povedal: „Mňa by zaujímalo, ako by si nakreslil ten môj nápad ty.“

www.youtube.com

Ich posledný výtvor kreslili v jednej bagetérii, kde na kresbu, samozrejme, použili chutne vyzerajúcu bagetu. Kovy použil bagetu ako ústa/spodnú časť tváre akéhosi zvieratka či postavičky: „Takto pekne som v živote ešte nič nenakreslil.“  Kristián k bagetovej hlave nakreslil telo dinosaura. Pri poslednom obrázku nechali rozhodnúť divákov. Väčšina z nich komentovala, že výtvor Kovyho sa im páčil viac.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 11. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: