Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity a ich štvornohí miláčikovia. Psy sú ich vernými spoločníkmi.

celebrity a psy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram
reklama:
reklama:

Aj svetové hviezdy majú po boku radi niekoho chlpatého, štvornohého a hlavne oddaného. 

Kto nemal psa, nikdy nepochopí, aký intenzívny vzťah sa môže vytvoriť medzi ním a majiteľom. Psíča šteká, slintá, všetko hryzie a veľa zožerie, no aj tak ho musíš mať rád. Je to predsa živá bytosť, ktorá na teba čaká, kým prídeš domov, vytiahne ťa von a bez slov uteší, ak ťa niečo trápi.

Známe tváre majú tiež svojich miláčikov. Niektoré sa bez nich nepohnú ani na krok. Pozrime si tých, ktorí s radosťou spoločnými fotkami pravidelne zásobujú Instagram.

Lady Gaga má ušatého Kojiho. :-)

Mommy and Koji missing baby Asia ?

A photo posted by The Countess (@ladygaga) on

Ariana Grande má trošku škúliaceho psa. Volá sa Toulouse. *boast*

why is toulouse not having it tho? #ThatSlightSideEye

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Pri Kaley Cuoco platí: „Aký pán, taký pes.“ *yes*

G night!!!

A photo posted by Kaley Cuoco (@kaleycuoco) on

Miley Cyrus je od svojho psa pravidelne vybozkávaná. *kiss*

MJ #rehearsalzzzz #1weekcountdown ?

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Katy Perry si zaobstarala roztomilé šteniatko.  *good*

CUSTOM ?PUPPY? PJ GAME STRONG (by @jwujek)

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

Rite Ora robí jej psík spoločnosť aj pri fotení. :)

Bring your dog to shoot day…..dressed in a mermaid outfit?? make-up: @kim.kiefer

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Paris Hilton občas zaspáva s malým Petrom Panom. Zďaleka to však nie je jej jediný maznáčik. :)

#BedTime with @PeterPan_Hilton. ???

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Kelly Osbourne má svojich malých škriatkov vždy pri sebe. :-)

My babies act more like parrots than pups! ?

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Slovenská zástupkyňa  – Dominika Cibulková – je so svojím malým nerozlučná dvojka. :-)

#happyMorning #home …

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

A ako bonus Taylor Swift a jedna z jej mačiek. Len aby si na nezabudlo.  *acute*

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 5. septembra 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: